تبلیغات

ثبت نام بیش از هشت میلیون دانش ‌آموز در شبکه شاد

مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت‌نام هشت میلیون و ۳۲۱ هزار دانش‌آموز و تبادل ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار فایل در شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) خبر داد.

به گزارش صبحانه، بر اساس گزارش مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات تا امروز ۱۰ میلیون و ۶۴۸ هزار و ۳۱۳ بار شبکه آموزش دانش‌آموزی نصب ‌شده که از این تعداد اطلاعات ۶ میلیون ۴۵۷ هزار و ۲۲۲ نفر از دانش‌آموز احراز شده است.
طبق این گزارش، در مجموع هشت میلیون و ۳۲۱ هزار دانش‌آموز، ۵۶۹ هزار و ۴۳۱ معلم و ۱۱۵ هزار و ۳۰۱ مدیر در شبکه شاد ثبت‌نام کرده‌اند و بیش از یک میلیون و ۹۸۶ هزار کلاس درس و ۱۲۹ هزار و ۵۵۷ مدرسه در شبکه آموزشی دانش آموزان تأسیس شده است.
بر اساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌ و پرورش تاکنون تعداد ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار فایل و ۴۶۶ میلیون پیام در این شبکه مبادله شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار