تبلیغات

رسوایی جنسی شانس بردن گلدن‌گلوب را از بازیگر سرشناس گرفت!

کریستوفر پلامر برای بازی در نقش جان پل گتی در فیلم «تمام پول‌های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات نامزد جایزه گلدن گلوب شد.

وقتی بدانیم کوین اسپیسی بازیگر اصلی نقش جان پل گتی در فیلم «تمام پول‌های جهان» بود، موضوع جالب می‌شود.

رسوایی جنسی شانس بردن گلدن‌گلوب را از بازیگر سرشناس گرفت! رسوایی جنسی کریستوفر پلامر بازیگر سرشناس

کوین اسپیسی در چند وقت اخیر نامش به یک موضوع گره خورده است:‌ رسوایی جنسی. داستان رسوایی‌ اسپیسی بر تمام ابعاد فعالیت حرفه‌ای این بازیگر تاثیری مخرب داشت و سبب شد که او از سریال «خانه پوشالی» و فیلم سینمایی «تمام پول‌های جهان» حذف شود.

رسوایی جنسی بازیگر سرشناس نامزد گلدن گلوب

ماه پیش اعلام شد که پلامر در فیلم «تمام پول‌های جهان» جایگزین اسپیسی می‌شود. با اینکه ریدلی اسکات و گروه تولید فیلم دو هفته وقت صرف فیلمبرداری صحنه‌های فیلم با بازی کوین اسپیسی کرده بودند اما حاضر نشدند ریسک حضور او را در فیلم بپذیرند. این در حالی بود که در تریلرهای اولیه فیلم اسپیسی حضور داشت.

دیگر بازیگران این اثر سینمایی میشل ویلیامز و مارک والبرگ هستند که هنگام ضبط دوباره صحنه‌های کوین اسپیسی با بازی کریستوفر پلامر مجبور شدند دوباره به جلوی دوربین روند.

البته اسپیسی هنوز به صورت کامل از صحنه سینما حذف نشده است و شب گذشته (۲۰ آذر) فیلم «راننده بیبی»‌ با بازی او در رشته بهترین فیلم موزیکال یا کمدی نامزد جایزه شد.

خبر آنلاین

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار