تبلیغات

آخرین وضعیت آب و هوای کشور سه شنبه 26 دی 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور سه شنبه 26 دی1396

به گزارش اولی ها : براساس آخرین نقشه های هواشناسی، امروز در استان های ساحلی خزر بارش باران و در برخی نقاط استان خراسان شمالی بارش برف و باران پیش بینی می شود.

بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها امروز در استان های ساحلی خزر بارش باران و در برخی نقاط استان خراسان شمالی بارش برف و باران پیش بینی می شود.

همچنین در شمال خراسان رضوی و بخش هایی از شمال غرب و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده به همراه وزش باد پیش بینی می شود و روز چهارشنبه نیز بارش پراکنده در سواحل غربی خزر دور از انتظار نخواهد بود.

در سایر مناطق کشور در سه روز آینده وزش باد پدیده غالب خواهد بود و طی دو روز آینده همچنان ماندگاری هوای سرد در شمال غرب ،سواحل شمالی وشمال شرق ادامه دارد، ضمن اینکه در شرق کشور کاهش 4 تا 8 درجه دما طی امروز و فردا پیش بینی می شود.

از روز پنجشنبه تا جمعه مجددا افزایش دما در نیمه شمالی کشور رخ خواهد داد که در استان های گیلان و اردبیل با وزش باد شدید جنوبی نیز همراه خواهد بود و از اواخر وقت روز پنج شنبه سامانه بارشی دیگری از سمت مرزهای غربی وارد کشور می شود که موجب بارش های نسبتا گسترده در روز جمعه در نیمه غربی کشور خواهد شد.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور سه شنبه 26 دی1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور سه شنبه 26 دی1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور سه شنبه 26 دی1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور سه شنبه 26 دی1396سردترین و گرمترین استان ها کدامند؟

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار