تبلیغات

لکه نفتی «سانچی» به جنوب ژاپن رسید

گارد ساحلی ژاپن خبر داد لکه‌هایی نفتی در نزدیکی سواحل جنوبی این کشور مشاهده شده است که احتمالا مربوط به نفت‌کش ایرانی سانچی است.

به گزارش صبحانه،گارد ساحلی ژاپن روز پنج‌شنبه (امروز) خبر داد لکه‌های نفتی به جزایر جنوبی این کشور رسیده‌اند که احتمال زیاد مربوط به نفت‌کش سانچی باشد.

به نوشته خبرگزاری رویترز، گارد ساحلی ژاپن گفت: لکه‌هایی نفتی در ساحل جنوبی این کشور دیده شده که احتمال دارد مربوط به نفت‌کش ایرانی سانچی باشد که اوایل ماه ژانویه در نزدیکی چین بعد از برخورد با یک کشتی باری چینی آتش گرفت و غرق شد.

یک مقام گارد ساحلی ژاپن روز پنج‌شنبه گفت: «ماده نفتی که به سواحل دو جزیره رسیده، احتمال زیاد مربوط به حادثه نفت‌کش سانچی است، با در نظر گرفتن شباهت نفت و این واقعیت که هیچ فاجعه دریایی و نفتی در زندیکی این محوطه دریایی نبوده است».

نفت‌کش سانچی روز ۱۶ دی سال جاری، متعلق به شرکت نفت کش ایران با ۱۳۶ هزار تن نفت و میعانات گازی در نزدیکی چین با یک کشتی باری چینی برخورد کرد و بعد از چند روز سوختن غرق و همه کارکنان آن کشته شدند./ فارس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار