تبلیغات

رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ازدواج یا … !!! + واکنش فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

حاشیه ها هر روز دامن یکی از ستارگان ایران را میگیرد اما برخی از ستارگان خود از حاشیه سازترین های ایران به شمار می آیند .

ترلان پروانه بازیگر زن ایرانی یکی از حاشیه سازترین بازیگران زن ایرانی است که در سال های اخیر جنجال های بسیاری به نام خود ثبت کرده است .

ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده جدیدترین حاشیه ای است که برای ترلان پروانه بازیگر زن ایران و فرشاد احمدزاده بازیکن فوتبال تیم پرسپولیس تهران ایجاد شده است .

انتشار ویدیویی از خروج فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه دست در دست هم از یک پاساژ این روزها موج جدیدی از حواشی را برای این دو ستاره ایجاد کرده است .

ترلان پروانه که در چند سال اخیر اول به رابطه با ارسلان قاسمی که از بازیگران مرد ایرانی است مورد توجه قرار گرفت که این موضوع از سمت ترلان پروانه و ارسلان قاسمی به شدت رد شد . 

رابطه ترلان پروانه و سعید عزت اللهی بازیکن فوتبال تیم ملی ایران جنجال بزرگی بود که در پایان سال 1395 برای این بازیگر زن ایران ایجاد شد که بعدها این رابطه نیز تکذیب شد .

رابطه فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

رابطه فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

فرشاد احمد زاده که خود از پرحاشیه ترین بازیکنان فوتبال ایران و تیم پرسپولیس تهران است جدیدترین رابطه ای است که به ترلان پروانه نسبت داده شده است .

فیلم ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده آنقدر صمیمی است که شاید تکذیب آن کمی سخت باشد اما هنوز این رابطه توسط این دو تایید یا تکذیب نشده است .

البته برخی از رسانه ها از پیام ترلان پروانه مبنی بر اینکه بازیگران هم انسان هستند و دل دارند از قطعی بودن و امکان نامزدی و ازدواج ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده خبر میدهند اما هنوز این خبر هم تایید نشده است .

ازدواج فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه میتواند جنجالی ترین خبر سال 1397 در ماه فروردین میان ستارگان ایرانی باشد زیرا که زمان طولانی بود که ستارگان ایرانی در حواشی کمتر دیده میشدند .

رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

گفتنیست که فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه نظرات صفحه اینستاگرام خود را بسته اند و فرشاد احمدزاده در تلگرام خود با انتشار دو عکس قضاوت را کار خدا دانسته و گفته : قضاوت کار خداست ! من با هیچکس فامیل نمیشم !

باید دید سرانجام این حاشیه به کجا می انجامد .

همچنین بخوانید : رابطه ترلان پروانه و همسرش سعید عزت اللهی فوتبالیست !! + عکس

loading...

loading...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار