تبلیغات

تعبیر خواب آدامس و تعبیر جویدن آدامس در خواب

تعبیر خواب آدامس و تعبیر جویدن آدامس در خواب

تعبیر خواب آدامس و تعبیر جویدن آدامس در خواب

دیدن خواب آدامس یا سقز در خواب به یاوه سرایی و بیهوده گویی و لاف زدن و فحاشی و هرزه گویی تعبیر می شود اما باید دید شما با چه شرایطی خواب آدامس را دیدید مثلا ممکن است یکی در خواب آدامس بخورد (قورت بدهد) یا یکی دیگر آدامس و سقز از کسی بگیرد یا به کسی بدهد و … هر کدام از این خواب ها تعبیر هایی دارد که بهتر است در ادامه تعبیر خواب آدامس را ببینید تا دقیقا متوجه تعبیر خواب خود شوید.

تعبیر خواب آدامس جویدن

درکتاب سرزمین رویاها آمده است:

شما آدامس میجوید : به دلایل بسیاری باید از بعضی کارهایتان پشیمان باشید .

جویدن‌ آدامس‌ در خواب‌،می‌تواند نشانه‌ای‌ از رفتار و کردار بچه‌گانه‌، آسیب‌ پذیری‌، ضعف‌، ناتوانی‌ و ضرورتی‌ برای‌ بررسی‌ تغذیه‌ باشد.

اگر خواب ببینید آدامس به دستتان چسبیده و نمی‌توانید آن را پاک کنید بدین معنی است که دچار دودلی، ناتوانی، یا نومیدی شده‌اید. احتمالاً متوجه خواهید شد که مشکلتان بسیار سردرگم‌کننده و جدی است.

تعبیر خواب آدامس از دید منوچهر مطیعی تهرانی

تعبیر خواب آدامس ، حرف بیهوده است

تعبیر خواب جویدن آدامس ، دروغ گفتن است

تعبیر خواب جویدن آدامس توسط دیگران ، شنیدن سخن دروغ است

تعبیر خواب جویدن آدامس توسط دیگران با صدا ، دروغی که باعث ضرر شما می شود

تعبیر خواب قورت دادن آدامس ، پشیمانی است

تعبیر خواب آدامس

درکتاب سرزمین رویاها آمده است:

شما آدامس دارید، یعنی شخصی شما را مثل سایه دنبال می‌کند.

سقز و یا آدامس در خواب، یاوه سرایی و بیهوده گویی و لاف زدن و فحاشی و هرزه گویی است.

چنانچه در خواب ببینید کسی به شما سقز یا آدامس می‌دهد، موردی پیش می‌آید که شخصی شما را به گفتن دروغ و یاوه تحریک و تحریص می‌کند.

تعبیر خواب آدامس از دید محمد بن سیرین

اگر در خواب ببینی آدامس یا سقز و… میجوی، تعبیرش این است که مال و نعمت را با درگیری و دشمنی به دست می‌آوری.

اگر ببینی آدامس یا سقز و… را روی آتش گذاشته‌ای، یـعـنـی به اندازه آن مال و اموال تو کاهش می‌یابد

اگر ببینی مصطکی [نوعی صمغ] میجوی، یـعـنـی با کسی بحث و جدل و بگومگو می‌کنی. اگر ببینی مقدار زیادی مصطکی داری، تعبیرش معاش و معیشت می‌باشد.

تعبیر خواب آدامس و تعبیر جویدن آدامس در خواب

تعبیر خواب آدامس و تعبیر جویدن آدامس در خواب

تعبیر خواب آدامس باد کردن در دهان

تعبیر خواب آدامس بدین‌ صورت‌ است که‌ بیننده‌ خواب‌ قادر نیست‌ از شر آدامس‌ جویدن‌ در خواب‌ رهایی‌ یابد. هر چه‌شخص‌ در خواب‌ بیشتر تلاش‌ می‌کند تا آدامس‌ را از دهانش‌ خارج‌ سازد، ناتوان‌تر و عاجزتر می‌شود، بنابراین‌ به‌ شدت‌ ناامید و دستپاچه‌ می‌گردد. حتی‌گاهی‌ اوقات‌ آدامس‌ مرتب‌ در دهان‌ بزرگ‌تر می‌شود و کاری‌ از دست‌ بیننده‌ خواب‌ بر نمی‌آید.

چنین‌خواب‌هایی‌ نشان‌ دهنده‌ این‌ هستند که‌ بیننده‌ خواب‌ در زندگی‌ روزمره‌اش‌ با مسائل زیر روبروست.

مشکل‌ بزرگی مواجه‌ شده‌ و از این‌ رو به‌ شدت‌ احساس‌ عجز و سرخوردگی‌ می‌کند.

این‌ خواب‌ نمایانگر ناتوانی‌ و عدم‌ موفقیت‌ در هضم‌ یا پردازش‌ اطلاعات‌ یا به‌ وجود آمدن‌ یک‌ مصیبت‌ و فاجعه‌ است‌.

هم‌ چنین‌ نشان‌ دهنده‌ این است‌ که‌ بیننده‌ خواب‌ قادر نیست‌ به‌ نحو شایسته‌ و مؤثری‌ عرض‌ اندام‌ و ابراز وجود کند و در بیان‌ وتوصیف‌ کلامی‌ مثل‌ همیشه‌ ناتوان‌ می‌ماند.

تعبیر خوردن آدامس در خواب

اگر خواب ببینید که آدامس و سقز را خوردید (قورت دادید) از این کار خود پشیمان خواهید شد البته این پشیمانی بعد از دروغ گفتن شما اتفاق خواهد افتاد.

اگر خواب ببینید که آدامس و سقر را به کسی دادید نشانه این است که آن شخص را به دروغ و لاف زدن دعوت و تحریک می کنید.

مطالعه تعبیر خواب های زیربه شما پیشنهاد میشود

تعبیر دیدن آب میوه ، تعبیر دیدن آب کثیف در خواب ، تعبیر خواب آب دادن

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صحفه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم : نسیم فان

تعبیر خواب آدامس و تعبیر جویدن آدامس در خواب

به این مطلب رای دهید!!مطالب متنوع دیگرآرشیو کامل تمام ویدئوهای دیرین دیرینآرشیو کامل تمام ویدئوهای دیرین دیرینطرز تهیه سالاد تبوله مجلسی و اصل لبنانی با بلغور گندم + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد تبوله مجلسی و اصل لبنانی با بلغور گندم + فیلم آموزشیدرمان کردن کهیر پوستی در خانهدرمان کردن کهیر پوستی در خانهطرز تهیه سالاد الویه مجلسی و لذیذ و بهترین روش تزئین آن + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد الویه مجلسی و لذیذ و بهترین روش تزئین آن + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک تاووک (ترکیه ای) مجلسی و خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک تاووک (ترکیه ای) مجلسی و خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد لبو (چغندر) مجلسی و مخصوص شب یلدا + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد لبو (چغندر) مجلسی و مخصوص شب یلدا + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فلفل دلمه ای مجلسی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فلفل دلمه ای مجلسی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه خورشت میرزاقاسمی اصل گیلانی + فیلم آموزشیطرز تهیه خورشت میرزاقاسمی اصل گیلانی + فیلم آموزشیتعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خوابتعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خوابطرز تهیه خورشت باقلا با گشنیز و سیر مجلسی و خوشرنگ + فیلم آموزشیطرز تهیه خورشت باقلا با گشنیز و سیر مجلسی و خوشرنگ + فیلم آموزشی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار