تبلیغات

درآمد کمیته امداد در سال ۹۶ چقدر شد؟

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از درآمد ۲۱ هزار میلیارد ریالی کمیته امداد در سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش صبحانه،پرویز فتاح شامگاه سه شنبه در دیدار با استاندار ایلام اظهار داشت: سهم استان ایلام از این مقدار ۳۲۰ میلیارد ریال بوده است.

وی ادامه داد: پارسال ۴۰ هزار میلیارد ریال از منابع دولتی برای مددجویان هزینه شد که سهم ایلام یک هزار میلیارد ریال بوده است.

رئیس کمیته امداد یادآور شد: درآمد هر یتیم در کشور از طرح اکرام یک میلیون و ۴۵۰ هزار ریال در ماه است که این رقم در ایلام سه میلیون ریال است.

به گفته رئیس کمیته امداد کشور میزان وام قرض‌الحسنه به مددجویان را در کل کشور در سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان بود که این میزان در ایلام ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

رئیس کمیته امداد با ذکر اینکه اکنون ۶ درصد جمعیت کشور زیر پوشش خدمات مستمر این نهاد هستند گفت: این رقم در ایلام ۱۰ درصد است.

فتاح با قدردانی از تلاش‌های دولت برای رفع فقر گفت: در این مدت مستمری مددجویان با کمک دولت ۳ برابر شده است و جهت‌گیری دولت در مبارزه با فقر کاملا درست است و به سمت رفع فقر رفته‌ایم و حدود ۱۵ درصد مددجویان کم شده که این حرکت نیازمند تقویت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع برجام و تهدیدات آمریکا اشاره کرد و افزود: ملت ایران در مقابل تهدید‌ها یکپارچه ایستادگی خواهد کرد و رییس جمهور آمریکا بداند اتاق جنگ اکنون در خزانه داری آمریکا است.

وی گفت: آمریکا خیال می‌کند با تحریم ملت ایران را به ستوه می‌آورد، ولی راه بجایی نخواهد برد چراکه ملت ایران با وحدت به انقلاب و کشورشان وفادار هستند./ مهر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار