تبلیغات

هتل های ارزان و لوکس در مسکو

بعد از بازدید از جاهای دیدنی مسکو، استراحت در مکانی آرام، زیبا و با خدمات عالی باعث می‌شود تا لذت سفر و گردش به حداکثر خودش رسیده و فشارها و استرسهای روزانه کاملاً فروکش نماید.

انتخاب هتلی متناسب با بودجه و خواسته و نیازهایمان می‌تواند این آرامش را صدچندان کند. مسکو شهری مملو از هتلها با خدمات و هزینه‌های متفاوت است.

هتل Lotte مسکو

هتل Lotte مسکو

هتلهای لوکس و گرانقیمت مسکو:

Lotte: هتلی پنج ستاره شلوغی که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ نیز بوده است و رتبه لوکس ترین و بهترین هتل را به خود اختصاص داده است. در این هتل انواع خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری را با هزینه شبی 2 تا 3.5 میلیون تومان خواهید داشت.

Four Seasons: هتل پنج ستاره نسبتاً خلوت که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ بوده و رتبه چهارمین هتل لوکس را به خود اختصاص داده است. در این هتل انواع خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری را با هزینه شبی 2.5 تا 4.5 میلیون تومان خواهید داشت.

هتلهای با قیمت مناسب در مسکو: هتل Mercure Arbat مسکو

هتل Mercure Arbat مسکو

Mercure Arbat: هتل چهار ستاره منتخب گردشگران در سال ۲۰۱۷ بخاطر قیمت متناسب با خدمات ارائه شده که در این هتل شما از سرویسهای Spa، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، تهویه مطبوع، مرکز ورزشی، اتاق جلسات و کارمندان چند زبانه با هزینه شبی 700 تا 900 هزارتومان بهره خواهید برد.

Crown Plaza: هتلی پنج ستاره که شما از خدمات خشکشویی، رستوران، اتاق جلسات تجاری، مرکز ورزش، Spa، کارمندان چندزبانه، پارکینگ و اینترنت رایگان و حمل و نقل فرودگاهی و تهویه مطبوع با قیمت شبی 480 تا 950 هزار تومان بهره مند می‌شوید.

Radisson Royal: هتل پنج ستاره نسبتاً پر رفت و آمد که منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ نیز بوده است. در این هتل انواع خدمات ورزشی، Spa، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، نگهداری کودک، کارمندان چندزبانه، تهویه مطبوع، پارکینگ و اینترنت رایگان و اتاق جلسات تجاری را با هزینه شبی یک تا یک و نیم میلیون تومان خواهید داشت.

هتل Zolotoy Kolos مسکو

هتل Zolotoy Kolos مسکو

هتلهای ارزان مسکو:

Aviator Hotel Sheremetyevo: هتل سه ستاره که منتخب گردشگران در سال ۲۰۱۷ نیز بوده با خدمات رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، پارکینگ و اینترنت رایگان، استخر و به همراه صبحانه با هزینه هر شب 260 تا 600 هزارتومان می‌باشد.

Zolotoy Kolos: هتل سه ستاره با خدمات رستوران، حمل و نقل فرودگاهی، خدمات کودکان و پارکینگ و اینترنت رایگان به همراه صبحانه که هزینه هرشب اقامت آن 250 تا 350 هزارتومان می‌باشد.

Derzhavnaya: هتل سه ستاره کوچک و جمع و جور با خدمات اینترنت رایگان و بدون سرویس اتاق که هزینه شبانه آن 250 تا 400 هزار تومان است

Maxima Slavia: هتل سه ستاره نسبتاً کوچک با خدمات رستوران، خشکشویی، اینترنت و پارکینگ رایگان و مرکز ورزش به همراه صبحانه با هزینه اقامت شبی 200 تا 400 هزار تومان می‌باشد.

Ostankino: هتل دو ستاره با خدمات استخر، رستوران، اتاق جلسه، اینترنت رایگان به همراه صبحانه که هزینه اقامت آن از 150 تا 300 هزار تومان می‌باشد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار