تبلیغات

آتش گرفتن «پورشه» ۴۰ نفر را گرفتار کرد

سخنگوی آتش‌نشانی نشانی تهران از وقوع حریق در یک منزل مسکونی خبر داد و گفت: بر اثر آتش گرفتن سه دستگاه خودرو از جمله یک دستگاه پورشه، ۴۰ نفر از ساکنان ساختمان در میان دود غلیظ محبوس شدند.

به گزارش صبحانه،سید جلال ملکی با اعلام خبر حریق در یک ساختمان مسکونی در خیابان کاشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲:۵۱ دقیقه بامداد امروز آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی در خیابان کاشانی، خیابان گل‌های دوم به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات این تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی ساختمان پنج طبقه ۱۰ واحدی بود (پنج طبقه روی همکف)، طبقه همکف کاربری پارکینگ داشت و چندین دستگاه خودرو و موتورسیکلت داخل آن بود، زمانیکه آتش‌نشانان به محل رسیدند دو دستگاه خودرو شامل یک دستگاه "پورشه"، یک دستگاه پژو ۲۰۶ و یک دستگاه موتورسیکلت کاملاً شعله‌ور شده و آتش به سرعت درحال سرایت به اطراف بود.

ملکی با بیان اینکه بر اثر این حادثه دود بسیار غلیظی طبقه پارکینگ و طبقات بالایی را فرا گرفته بود، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از ساکنان در آن ساعات در وضعیت بسیار ناایمن داخل منازل خود محبوس و گرفتار بودند که گروهی از آتش‌نشانان به پارکینگ رفته و مشغول خاموش کردن آتش شدند، همزمان گروه‌های دیگر نیز به طبقات بالایی رفته و کار نجات افراد را آغاز کردند.

وی افزود: آتش‌نشانان تعدادی از ساکنان را به پشت‌بام انتقال داده و از طریق پشت‌بام ملک مجاور این افراد را از ساختمان خارج کردند، چند نفر نیز در همان مکان تحت کنترل آتش‌نشانان باقی مانده و پس از خاموش شدن آتش، از طریق راه پله‌ها از ساختمان خارج شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه آتش نشانان حدود ۴۰ نفر از ساکنان ساختمان را به سلامت و بدون آسیب‌دیدگی از ساختمان خارج کردند متذکر شد: یکی از آتش‌نشانان در این حادثه دچار مصدومیت جزئی شد، در نهایت آتش خاموش و محل ایمن‌سازی شد و در ساعت ۵:۲۶ بامداد آتش‌نشانان پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و مالکان به عملیات خود پایان دادند./تسنیم

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار