تبلیغات

راز فروش دو قلوها توسط خانم دکتر قلابی بر ملا شد !

سردار قادر کریمی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: به دنبال گزارش اداره ثبت احوال مشهد مبنی بر اینکه خانواده ای یزدی با ارائه مدارک جعلی زایمان و کارت واکسن نوزاد قصد دارند برای نوزادی شناسنامه دریافت کنند، تحقیقات پلیسی بلافاصله آغاز شد.

بررسی های اولیه نشان می داد که این خانواده نوزاد ۱۵روزه را به مبلغ ۳۰میلیون تومان خریداری کرده اند و این نوزاد، خواهر دوقلویی داشته که توسط افراد رابط به یک خانواده اصفهانی فروخته شده است.سرتیپ کریمی گفت: تحقیقات بعدی پلیس را به یک باند بزرگ خرید و فروش نوزادان و سرکرده این باند رساند که زنی معروف به خانم دکتر بود. پلیس این زن را دستگیر کرد و تحقیقات از او به شناسایی و دستگیری دیگر گردانندگان این شبکه منجر شد.

پلیس در این عملیات با کشف سرنخ فروش ۶نوزاد، ۲۶متهم پرونده را دستگیر  کرد و تحقیقات گسترده برای کشف دیگر اقدامات اعضای شبکه خرید و فروش نوزاد در مشهد ادامه دارد.

آشنایی با خانم دکتر قلابی

سردار کریمی افزود: این زن گفته بود اگر خانواده ای تقاضای فرزندخواندگی داشته باشد او می تواند با رابطه و پارتی بازی برایشان فرزند پیدا کند. این خانواده یزدی نیز از طریق یکی از بستگانشان با خانم دکتر آشنا شده و با حضور در مشهد، این زن نوزاد را در قبال دریافت ۲۸ میلیون تومان با مدارک جعلی زایمان و  کارت واکسن به خانواده مورد نظر تحویل داد.

راز فروش دو قلوها  بر ملا شد

در ادامه تحقیقات مشخص شد پدر این نوزادهای دوقلو اقدام به فروش بچه هایش که دختر بودند به این خانم دکتر قلابی کرده بود.سردار کریمی اظهار کرد: با در دست داشتن این سرنخ ها مأموران کلانتری سناباد تحقیقات ۲۰ روزه خود را ادامه داده و ۲۶ متهم مرتبط با این پرونده را شناسایی و دستگیر کردند و سرنخ هایی به دست آمد که حکایت از فروش ۶ نوزاد دیگر توسط این شبکه داشت.

تحقیقات گسترده برای کشف دیگر ابعاد مبهم این پرونده با دستورات مراجع قضایی ادامه دارد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار