تبلیغات

بازداشت بازیگران زن در حمام رستوران و کتک خوردن پلیس از بازیگران زن + عکس

بازداشت بازیگران زن در حمام رستوران 3 بازیگر زن که در رستورانی در آتلانتا در ساعت تعطیلی رستوران به حمام رفته بودند و زمان طولانی از حمام بیرون نیامده بودند توسط پلیس بازداشت شدند .

اخبار هنرمندان در گوشه و کنار دنیا گهگاه با حوادث و اتفاقات عجیب و غریبی همراه میشود که خوراک رسانه های دنیا میگردد .

بازداشت بازیگران زن در حمام رستوران یکی از اخبار پرطرفدار در روزهای گذشته در دنیا بوده است که با واکنش های جالبی رو به رو شده است .

بازداشت 3 بازیگر زن در حمام

بازداشت بازیگران زن در حمام

بازداشت 3 بازیگر زن به نام های اریکا واکر ، بریتانی ماری لوسیو و آسیا شارل اپیرسون در حمام یک رستوران در آتلانتا از اخبار داغ ستارگان دنیا می باشد .

فیلم بازداشت بازیگران زن در حمام رستوران که در رسانه ها منتشر شده است حساسیت این ماجرا را بیشتر کرده است .

اریکا واکر ، بریتانی ماری لوسیو و آسیا شارل اپرسون برنده اسبق جایزه برتر در امریکن آیدل بازیگر سریال تلویزیونی «گرینلیف» ، در روز مادر ، وارد رستوران هوستون واقع در آتلانتا شدند ، ده دقیقه بعد به دلیل تاخیر غیرطبیعی وبعد از بیرون نیامدن آن زنان از حمام ، مدیر هوستون یک پلیس را بصورت مخفیانه جهت بیرون انداختن زنان از حمام فراخواند.

گزارش پلیس نشان میدهد که او وارد حمام شد و از آن ها خواست که آنجا را ترک کنند اما آن زنان به او خندیده و بی توجه به هشدارهای پلیس رستوران را ترک نکردند ، همین باعث شد تا افسر پلیس مچ دست “لوسیو” را با هدف خارج کردن از رستوران بگیرد اما مقاومت خانم بازیگر وضعیت را آشفته می کند ، در همین حین و درگیری لوسیو با مشت به دهان پلیس کوبیده و باعث بریدن لبش می شود.

درحالیکه افسر پلیس “لوسیو” و “واکر” را کنترل کرده است ، اپرسون گوشی خود را روشن و شروع به ضبط فیلم می کند ؛ ویدئو نشان میدهد در حالیکه “لوسیو” و “واکر” تلاش میکنند از دست پلیس خود را رها کنند افسر پلیس آن ها را به سمت بوته های بیرون رستوران میکشد.

بر مبنای شواهد دیده شده ، سه زن حدود 30 دقیقه بعد از زمان تعطیلی رستوران وارد حمام شدند در حالیکه قبلا به آن ها گفته شده بود که رستوران بسته است این درحالی است که آن زنان گفتند اگر چه آشپزخانه بسته بود اما وقتی که به دستشویی رفتند رستوران باز بود و مشتری ها در حال غذا خورد بودند، آن ها بیش از 10 دقیقه در حمام باقی ماندند و با وجود درخواست های مکرر مدیران رستوران بی توجه به کار خود ادامه دادند و از آنجایی که سیاسست رسمی هوستون نشان میدهد که پلیس باید در هر یک از فعالیت های سرویس بهداشتی که به بیش از 10 دقیقه بیانجامد ، وارد عمل شود چنین اقدامی رخ داده و 3 بازیگر زن بازداشت شده اند.

جرالد گریگز ، وکیل لوسیو میگوید که زنان برای دیدار دوستانشان به رستوران دعوت شده بودند و قصد داشتن به ملاقات آن ها که در حال غذاخوردن بودند بروند که چنین درگیری رخ داده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار