تبلیغات

کشف تخم مرغ‌های ترکیه‌ای قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از کشف تخم مرغ های قاچاق تاریخ گذشته در شهرستان رباط کریم خبر داد.

به گزارش صبحانه،عبدالله زاده پاشاکی ، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم  از توقیف محموله دپو شده تخم مرغ های قاچاق تاریخ مصرف گذشته در رباط کریم خبر داد و اظهار داشت: به دنبال گزارش های دریافتی مردمی مبنی بر اینکه فردی مقادیر زیادی از تخم مرغ های قاچاق تاریخ مصرف گذشته را در سردخانه شخصی اش انبار و دپو کرده موضوع به صورت تخصصی در دستور کار پلیس شهرستان رباط کریم قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام بررسی ها و تحقیقات میدانی صحت گزارش های دریافتی محرز شد و با هماهنگی قضایی و اخذ حکم قضایی اکیپ ویژه ای از عوامل مبارزه با قاچاق این یگان با سر اکیپی کارمندان در آدرس فوق حاضر که مالک سردخانه به هویت «م م» عنوان داشت که تخم مرغ ها سالم می باشد که در این خصوص با بررسی دقیقتر مشخص شد که کلیه اموال مکشوفه تاریخ مصرف گذشته بوده و به صورت قاچاق از کشور ترکیه وارد کشور کشور شده است و در این محل دپو شده و برای فروش وارد بازار می شود.

پاشاکی در ادامه با اشاره به میزن ارز ریالی این کالای قاچاق شده ابرازکرد: کلیه تخم مرغ ها به تعداد بیش از ۲۰هزار کارتن به ارزش ریالی ۳۷۰ میلیارد ریال کشف شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار