تبلیغات

قتل دامادی که مادر زنش را کتک زد

جوان مشهدی بر سر اختلاف ملکی و در حمایت از مادر خود شوهر خواهرش را با ضربات چاقو به قتل رساند.

به گزارش صبحانه،این جوان به طرفداری از مادرش برای امضا نکردن یک استشهادیه دروغین درباره یک ملک، با شوهر خواهرش درگیر شد و او را کشت. متهم به قتل که پس از کشتن شوهرخواهرش فراری شده بود توسط پلیس دستگیر شد. وی صبح روز گذشته در بازسازی صحنه جنایت، به پلیس گفت: میثم (مقتول) مادرم را تهدید کرده بود که اگر این استشهادیه را امضا نکند، دخترش را سه طلاقه خواهد کرد.

صبح روز حادثه، شوهر خواهرم (مقتول) برگه استشهادیه‌ای را نزد مادرم به طبقه دوم ساختمان محل سکونت او آورد تا آن را امضا کند. او با این استشهادیه مدعی بود که خانه را از ناپدری‌اش خریده و طبقه‌ای از آن را به مادرم اجاره داده است در حالی که این موضوع هیچ ربطی به مادرم نداشت.

متهم ادامه داد: مادرم از امضای آن استشهادیه خودداری کرد که همین موضوع باعث عصبانیت دامادمان شد. او به مادرم گفت: اگر این استشهادیه را امضا نکنی دخترت را سه طلاقه می‌کنم و اسباب و اثاث منزلتان را هم بیرون می‌ریزم! ولی بعد از ظهر دوباره وارد خانه ما شد و با هل دادن مادرم یقه مرا هم گرفت که در این لحظه من به داخل آشپزخانه پریدم و با برداشتن چاقویی از داخل کابینت دو ضربه به شکم و یک ضربه هم به پشت سرش زدم و از خانه فرار کردم!/روزنامه ایران

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار