تبلیغات

خبر خوب پلیس تهران برای مالکان خودروی توقیفی

رئیس پلیس تهران از تشکیل واحد رسیدگی به اعتراضات به ویژه برای خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های با جرائم بالا خبرداد و گفت: در دهه ولایت با اخذ یکسری تعهدات و تقسیط جرائم موتور‌ها و خودرو‌های توقیفی آزاد خواهند شد.

به گزارش صبحانه،سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از تشکیل واحد رسیدگی به اعتراضات برای خودرو‌ها و موتور سیکلت‌های با جرائم بالا خبرداد.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: براساس مراکز آمار ترخیص خودرو، تعداد زیادی خودرو و موتورسیکلت توقیفی داریم. ۱۵ هزار خودرو و ۲۰ هزار موتورسیکلت که دارای جرائم یک میلیون تومان به بالا هستند و به علت عدم توانایی در پرداخت جریمه در پارکینگ‌ها متوقف هستند.

این مقام ارشد پلیس پایتخت افزود: تعدادی از این وسایل نقلیه توقیفی وسیله کار شهروندان محسوب می‌شود و پلیس در صدد آن است که با تسهیلاتی که برای این دسته از مالکان خودرو‌های توقیفی فراهم بیاورد بتواند به این دسته از شهروندان کمکی کرده باشد.

سردار رحیمی تصریح کرد: در دهه ولایت یعنی از تاریخ اول تا هشتم شهریورماه و در فاصله زمانی بین دو عید غدیر و قربان یک واحد در ستاد ترخیص خودروی پلیس راهور تهران بزرگ تشکیل خواهد شد و با اخذ یکسری تعهدات و تقسیط جرائم موتور‌ها و خودرو‌های توقیفی آزاد خواهند شد./فارس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار