تبلیغات

ضرب و شتم وحشتناک فوتسالیست دختر + عکس

ضرب و شتم وحشتناک یک فوتبالیست دختر

در یکی از نادرترین اتفاقات فوتبال، یکی از دختران فوتبالیست در پایان یک بازی مورد ضرب و شتم قرار می گیرد، در یکی از دیدارهای لیگ فوتسال قم که مابین دو تیم شاهین فراز و گسترش برگزار گردید اتفاق بسیار تاسف باری رخ داد. در پایان این دیدار که با برتری تیم گسترش خاتمه یافت یکی از بازیکنان تیم شاهین فراز مورد ضرب و شتم بسیار خشنی قرار می گیرد.

الهام صفا فوتسالیست تیم شاهین فراز در پایان بازی مورد هجوم 2 الی 3 نفر قرار می گیرد که به دلیل ضربات وارده بر او، به بیمارستان منتقل می شود. 

ضرب و شتم الهام صفافوتسالیست دختری که مورد ضرب و شتم قرار گرفت

یکی دیگر از شاهدان حادثه به خبرنگار ما می گوید:«پس از پایان مسابقه به دلیل اینکه یکی از تماشاگران(که جزو بازیکنان فوتسال قم نیز است) در جریان بازی علیه تیم شاهین فراز در آن شعار می داده، الهام صفا بلافاصله پس از بالا رفتن از پله های سالن به سمت آن تماشاگر می رود و علاوه بر فحاشی و پرتاب بطری آب، به صورت او ضربه می زند که این حرکت او با واکنش این بازیکن- تماشاگر و یک تماشاگر دیگر مواجه می شود و فرد دچار آسیب دیدگی می شود.»

این دختر فوتسالیست 25 ساله قمی که از ناحیه گردن آسیب دیده بوده بعد از انتقال به بیمارستان، زیر نظر پزشکان بوده و در دو مرحله از گردن او سی تی اسکن گرفته شده است.

در بیمارستان ابتدا یکی از دکتران گفته مهره های گردن این بازیکن جابه جا شده ولی ساعاتی بعد یکی دیگر از دکتران بعد از دیدن سی تی اسکن ها و معاینه الهام صفا، عنوان کرده ضرب دیدگی است و او می تواند ترخیص شود که او نیز اکنون از بیمارستان مرخص شده است.

ضرب و شتم الهام صفا دختر فوتسالیست شاهین فراز

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار