تبلیغات

دلیل اقدام به خودسوزی امروز مقابل شورای شهر چه بود؟

یکی از کارکنان حراست شورای شهر تهران جزئیات بیشتری را در خصوص اقدام به خودسوزی مرد میانسال در مقابل ساختمان شورای شهر تهران ارائه کرد.

به گزارش صبحانه،در پی قصد و اقدام به خودسوزی یک مرد میانسال که صبح امروز در مقابل ساختمان شورا، که این کار با نیرو‌های حراست شورای شهر تهران و پلیس جلوگیری شد در همین رابطه مجید کرامتی از کارکنان حراست شورای شهر تهران و حفاظت فیزیکی شورا در این خصوص گفت: به محض اینکه مطلع شدیم فرد میانسالی در مقابل ساختمان شورا قصد خودسوزی دارد توانستیم از اقدام وی ممانعت به عمل آوریم.

کرامتی گفت: یک فرد میانسال و حدود ۴۰ سال با لباس کاملا سفید (کفن پوش) بر روی خود بنزین ریخته بود و قصد داشت با فندکی که در دست داشت خود را آتش بزند که با ورود به موقع نیرو‌های حراست شورای شهر تهران و همچنین یگان حفاظت شورا و شهرداری از این کار جلوگیری شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شما دلیل این خودسوزی را مطلع هستید یا خیر گفت: بر اساس اظهاراتی که این مرد در یگان حفاظت شهرداری تهران مطرح کرد ظاهرا پیش‌قراردادی برای بهره‌برداری از پارکینگ بام‌لند در حاشیه دریاچه خلیج فارس داشته است که نتیجه نرسیده است و در ادامه امروز صبح اقدام به خودسوزی کرد که این کار با ورود به موقع نیروی حراست شورای شهر تهران و پلیس خاتمه یافت./تسنیم

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار