تبلیغات

جزییات آزادی گروگان در نقطه صفر مرزی

سرپرست انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری ۴ آدم ربا و آزادی فرد ربوده شده در نقطه صفر مرزی خبر داد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ ابراهیم قربان زاده اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی، عصر ششم مهرماه امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیس از ربایش یک مرد ۲۷ ساله توسط ۴ سرنشین یک دستگاه خودرو پژو پارس در یکی از مناطق شهر تربت جام مطلع شدند.

وی افزود: با توجه به حساسیت‌های ویژه و اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، کارآگاهان از قصد اخاذی یک میلیون دلاری گروگانگیران آگاه شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با به دست آمدن این سرنخ، رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد، گفت: یگان‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس در تحقیقات تخصصی دریافتند، متهمان پس از آدم ربایی از منطقه متواری و در نقطه صفر مرزی مخفی شده اند.

سرهنگ قربان زاده تصریح کرد:کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی نامحسوس، متهمان را شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی در ۲ عملیات غافلگیرانه هر ۴ متهم را دستگیر کردند.

سرپرست انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های انجام شده، قصد خود از آدم ربایی را اخاذی بیان کردند، افزود: متهمان به انتقال فرد ربوده شده به نقطه صفر مرزی و نگهداری وی در غار اعتراف کردند که ماموران با اعزام به منطقه، فرد ربوده شده را آزاد کردند./میزان

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار