تبلیغات

جزییات دستگیری سارقان مسلح بانک در کاشان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۲ سارق مسلح که صبح امروز از بانکی در این شهرستان سرقت کرده بودند در کمتر از ۴ ساعت خبر داد.

به گزارش صبحانه،سردار"مهدی معصوم بیگی" اظهار داشت: ساعت ۸ و ۲۰ دقیقه صبح امروز ماموران انتظامی شهرستان کاشان بنا بر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از سرقت مسلحانه یکی از بانک‌های شهرستان کاشان مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت: در بررسی‌های انجام شده، مشخص شد ۲ سارق مسلح وارد بانک شده و با تهدید و ایجاد رعب و وحشت، مبلغ ۲۳۰ میلیون ریال را سرقت کرده و متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه این سرقت خسارات جانی در بر نداشته، افزود: بلافاصله یک تیم متخصص از کارآگاهان پلیس آگاهی تشکیل و پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی موفق شدند سارقان را شناسایی کنند.

سردار معصوم بیگی ادامه داد: کارآگاهان پس از هماهنگی قضائی، موفق به دستگیری این ۲ سارق در ورودی یکی از محور‌های استان سمنان شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خبر داد و اظهار داشت: این عملیات در کمتر از ۴ ساعت و بدون هیچ گونه خسارات جانی انجام شد و مخلان نظم و امنیت همیشه در نظر داشته باشند که نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با مجرمان، اخلال گران و هر کسی که قصد بر هم زدن نظم عمومی جامعه را داشته باشد، برخورد قاطع و قانونی می‌کنند./میزان

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار