تبلیغات

کشف 37 سکه تقلبی از یک فرد مشکوک در اندیمشک ! + جزییات

سرهنگ حسین بهداروند فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان با اعلام این خبر گفت: برابر گزارش پایگاه حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اندیمشک، طی روزهای گذشته پلیس راه آهن زاگرس اندیمشک، به شخصی مشکوک شدند که در بازرسی بدنی از این شخص تعداد ۳۷ سکه کشف شد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ حسین بهداروند فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان با اعلام این خبر گفت: برابر گزارش پایگاه حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اندیمشک، طی روزهای گذشته پلیس راه آهن زاگرس اندیمشک، به شخصی مشکوک شدند که در بازرسی بدنی از این شخص تعداد ۳۷ سکه کشف شد.

وی بیان کرد: در ادامه موضوع به منظور کارشناسی به اداره میراث فرهنگی شهرستان اعلام و در بررسی بعمل آمده مشخص شد که کلیه سکه های مکشوف، تقلبی و جعلی هستند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی خوزستان افزود: دراین‎باره ضمن تشکیل پرونده و به منظور دستگیری متهمان احتمالی دیگر، موضوع از مراجع قضایی در دست پیگیری است.

وی با هشدار به سوداگران اشیای تاریخی، از مردم خواست همکاری های بیشتری با یگان حفاظت میراث فرهنگی در معرفی این سودجویان برای جلوگیری از لطمه زدن به میراث فرهنگی و تاریخی کشور داشته باشند.

سرهنگ بهداروند تأکید کرد: خرید و فروش هرگونه اشیای عتیقه هم چنین تهیه و خرید و فروش اشیاء و اقلام تقلبی، جرم مشهود به حساب می‎آید و براساس قوانین کشور، مجازات حبس و جریمه نقدی برای متخلفان درپی خواهد داشت.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار