تبلیغات

فوت بهرام شفیع به دلیل عارضه قلبی و واکنش کاربران به مرگ وی + عکس

فوت بهرام شفیع به دلیل عارضه قلبی و واکنش کاربران به مرگ وی بهرام شفیع مجری معروف ورزشی که بیشتر در برنامه ورزش و مردم دیده میشد دار فانی را وداع گفت .

بی شک یکی از شناخته شده ترین مجریان ورزشی و از فعالان ورزشی در ایران در چند دهه اخیر بهرام شفیع بوده است .

بهرام شفیع مجری ورزشی که چندین سال ریاست فدراسیون های را نیز بر عهده داشت دیروز در سن 62 سالگی دار فانی را وداع گفت .

فوت بهرام شفیع به دلیل عارضع قلبی بوده که برای وی اتفاق افتاده است که مرگ بهرام شفیع با واکنش کاربران فضای مجازی رو به رو شد .

بهرام شفیع

بهرام شفیع، گزارشگر، مجری برنامه ورزش و مردم و همچنین رئیس فدراسیون هاکی، بعد از ظهر دیروز بر اثر سکته قلبی در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

فوت این گزارشگر در فضای مجازی بازخورد بسیاری داشته و هریک از کاربران به نوبه خود این ضایعه را به خانواده وی و اهالی ورزش تسلیت گفته است.

کاربران توئیتری ایران با انتشار پیام هایی به فوت بهرام شفیع اینگونه واکنش دادند :

” این جای خالی با هیچ کلمه ای پر نمیشود #بهرام_شفیع “

” بهرام شفیع هیچوقت نمیمیره ترانه هاش همیشه در قلب ماست “

” با صدای بهرام شفیع فوتبال را شناختم روحت شاد “

” صبح جمعه چند هفته پیش برنامه اش را که میدیدم با خودم گفتم : این تا کی میخواد ورزش و مردم رو اجرا کنه خسته نشد؟! روحش شاد “

فوت بهرام شفیع

” بهرام شفیع در سن 62 سالگی درگذشت واقعا تو شوک هستم “

” همیشه دیدن بهرام شفیع در برنامه ورزش و مردم برای من تداعی کننده نوستالژی دهه های قبل و دوران بی زرق و برق ورزش ، مخصوصا فوتبال بود . یادش گرامی باد “

” همیشه مامانم تعریف میکنه مامان بزرگش ، بهرام شفیع رو بِپَته جولِی صدا میزده . معنی کلمه به کلمه اش در گیلکی میشه : ” گونه اش پخته شده ” چون گونه هاش همیشه قرمز بود . روحش شاد باشه .”

” از تو ممنونیم بابت لحظه های قشنگی که یک عمر برای ما عشق فوتبالی ها ساختی “

” هیچوقت کاپیتان دونگا گفتناش تو گزارش برزیل 94 رو یادم نمیره . #بهرام_شفیع “

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار