تبلیغات

جمع‌آوری ۳۴۷ معتاد متجاهر در مناطق مختلف پایتخت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح پاکسازی معابر و بزرگراه های شهر تهران از لوث معتادان متجاهر تاکید کرد: در این طرح که در شبانه‌روز گذشته به اجرا در آمد ۳۴۷ معتاد متجاهر جمع‌آوری شد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ محمد بخشنده، ضمن تشریح این خبر گفت: در پی پاسخگوئی به مطالبات شهروندان تهرانی مبنی بر پاکسازی مناطق آلوده، معابر و حاشیه بزرگراه‌های تهران از لوث معتادان متجاهر، طرح پاکسازی مناطق اجرا شد.

وی ادامه داد: پاکسازی محیط‌های تفریحی و حاشیه بزرگراه‌های پایتخت از اولویت‌های این طرح است که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های پلیس‌های تخصصی اجرا می‌شود.

این مقام انتظامی افزود: در طرح شب گذشته که در مناطق مختلف پایتخت اجرا درآمد ۳۴۷ نفر از معتادان متجاهر جمع‌‌آوری شدند.

بخشنده با اشاره اینکه شهروندان می‌تواند گزارش مناطق آلوده را طی تماس تلفن با پلیس در جریان بگذارند، اظهار داشت: تامین مطالبات مردمی از اولویت‌های این طرح قرار داد.

منبع:ایلنا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار