تبلیغات

بیش از ۱۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک کشف شد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۱۰۸ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو سوداگر مرگ در یک عملیات مشترک خبر داد.

به گزارش صبحانه،سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی با هویت نامعلوم در امر تهیه مواد مخدر در سطح کشور و توزیع آن در خراسان شمالی اقدام کرده اند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

مظاهری با اشاره به اینکه ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی اقدام به ایجاد چند تور ایست و بازرسی در محور تربیت حیدریه کردند، افزود: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله ماموران دستور توقف را برای این خودرو صادر کردند، تصریح کرد: در بازرسی به عمل آمده از این خودرو مقدار ۱۰۸ کیلو ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه متهم به همراه خودروی مربوطه برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای تکمیل تحقیقات تحویل مقامات قضائی و خودرو نیز راهی پارکینگ شد

منبع:مهر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار