تبلیغات

عجیب‌ترین روش جاسازی مواد مخدر +عکس

سرهنگ بخشنده کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در ۴۸ ساعت گذشته را تشریح کرد.

عجیب‌ترین روش جاسازی مواد مخدر +عکسبه گزارش صبحانه،سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در حاشیه برگزاری نمایشگاه طرح رعد ۱۶ در پایتخت گفت: در ۴۸ ساعت گذشته ۱۶۰ خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: ۲ باند قاچاقچی مواد مخدر که اعضای آن‌ها ۱۰ نفر بودند، طی عملیات‌های جداگانه در پایتخت شناسایی و دستگیر شدند که مقدار ۲۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از آن‌ها کشف شد.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه در فضای مجازی ۸ باند قاچاقچی توسط دایره فتای پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند، تصریح کرد: در این رابطه ۴۴ قاچاقچی مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند و مقدار ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از آن‌ها کشف و ضبط شد که اکثر مواد مکشوفه ماده مخدر گل بوده است.

عجیب‌ترین روش جاسازی مواد مخدر +عکس
وی در ادامه گفت: همچنین مقدار ۲۰۰ کیلوگرم ماده مخدر حشیش طی عملیات‌های مختلف در ۴۸ ساعت گذشته در شرق کشور کشف شد. از ابتدای سال جاری تاکنون مقدار ۹ تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کشور طی عملیات‌های پلیس مختلف کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در خصوص پاکسازی اطراف مدارس از وجود معتادان متجاهر و مواد فروشان گفت: از ابتدای آغاز سال تحصیلی سال جاری تاکنون ۷۵۹ نفر معتاد متجاهر در شعاع هزار متری مدارس توسط پلیس جمع آوری شده اند. همچنین ۴۷۸ نفر خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند که مقدار ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر از این افراد کشف و ضبط شد.

وی در خصوص کشف ۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه به شکل پسته طراحی شده بود گفت: با هماهنگی اداره پست تهران بزرگ و حراست این اداره متهمی که قصد صادرکردن تریاک به صورت بسته پستی و آن هم به شکل پسته را داشت شناسایی و دستگیر شد.

انهدام ۸ باند مواد مخدر در فضای مجازی و کشف بیش از ۹ تن مواد مخدر از ابتدای سال جاری

وی تصریح کرد: این فرد قصد داشت تا از طریق پست، بسته تریاک را که به صورت پسته طراحی شده بود و از روکش پسته جهت این امر استفاده شده بود، به کشور‌های آمریکایی و اروپایی ارسال کند که با همکاری اداره پست با پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از ارسال این بسته مواد مخدر به خارج از کشور جلوگیری شد و متهم بلافاصله شناسایی و دستگیر شد./باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار