تبلیغات

تایید قتل جمال خاشقچی توسط خدیجه چنگیز همسرش + عکس

تایید قتل جمال خاشقچی توسط خدیجه چنگیز همسرش خبر مرگ جمال خاشقچی توسط خدیجه چنگیز نامزد وی در صفحه توئیتر وی منتشر شد .

یکی از مهم ترین اخبار هفته اخیر قتل جمال خاشقچی خبرنگار عربستانی بود که بسیار در جامعه جهانی سر و صدا به پا کرد .

جمال خاشقچی که به همراه همسر دوم خود به سفارت عربستان در ترکیه رفته بود از این سفارت بازگشتی نداشته و توسط نیروهای آل سعود به قتل رسید .

پس از چندین روز کش مکش و تکذیب قتل توسط عربستانی ها دیروز دونالد ترامپ پس از صحبت با مسئولان این کشور با برنامه ای قصد داشتند تا قتل جمال خاشقچی را اشتباهی اعلام کنند .

جمال خاشقچی و همسرش خدیجه چنگیز

عربستانی ها که تمام دنیا روی این اتفاق زوم کرده و آنها را مجرم میخوانند از این اتفاق اظهار بی اطلاعی کرده و قتل جمال خاشقچی را رد میکنند .

برخی منابع غیر رسمی خبری گفته اند، ماموران سازمان های امنیتی سعودی، پس از شکنجه خاشقچی وی را در داخل ساختمان کنسولگری عربستان به قتل رسانده و جنازه اش را قطعه قطعه و معدوم کرده اند.

خدیجه چنگیز همسر جمال خاشقچی که در روزی که وارد سفارت شده بود همراه وی بود خبر مرگ جمال خاشقچی را در توئیتر خود اعلام کرد .

تایید قتل جمال خاشقچی توسط خدیجه چنگیز همسرش

خدیجه چنگیز با انتشار آیه 93 سوره نساء در صفحه توئیت خود از مرگ جمال خاشقچی خبر داد .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار