تبلیغات

کشف ۴ هزار قرص متادون از یک موادفروش

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی روز گذشته از یک راننده پراید مقدار ۴ هزارعدد قرص متادون را کشف و ضبط کردند.

به گزارش صبحانه، معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی روز گذشته از یک راننده پراید مقدار ۴ هزارعدد قرص متادون را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ علی کاشانی معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: در 48 ساعت گذشته ماموران پلیس مترو و پلیس پیشگیری پایتخت موفق به کشف 2 کیلو و 400 گرم انواع مواد مخدر و روان گردان و دستگیری 44 نفر شدند.

وی با بیان اینکه دستگیر شدگان 3 زن و 41 مرد بودند، اظهار کرد: در عملیاتی که توسط کلانتری 174 قیام دشت انجام شد، ماموران کلانتری با اخذ مجوز قضایی پس از شناسایی محل مخفیگاه یک خرده فروش مواد مخدر وارد منزل وی شدند و مقدار یک کیلو گرم ماده مخدر تریاک که در کیسه برنج و در کنار پنجره اتاقش جاساز کرده بود را کشف کردند.

سرهنگ کاشانی در ادامه گفت: در محدوده کلانتری 117 جوادیه یک مرد و یک زن دستگیر شدند که با یک دستگاه خودرو سواری در حوالی ترمینال جنوب اقدام به جابه جایی مواد مخدر می کردند. همچنین یک مرد و یک زن با یک دستگاه خودرو سواری در جاده قدیم کرج اقدام به توزیع مواد مخدر می کردند که توسط ماموران کلانتری 179 خلیج شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: ماموران کلانتری 140 باغ فیض روز گذشته در دره فرحزاد موفق به شناسایی یک خرده فروش مواد مخدر شدند که مقادیری ماده مخدر هروئین و مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان حاصل از خرید و فروش مواد که متهم به همراه خود داشت توسط ماموران کلانتری کشف و ضبط شد.

معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ در ادامه تصریح کرد: ماموران کلانتری 135 آزادی روز گذشته موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو پراید در میدان آزادی شدند که راننده خودرو مقدار 4 هزارعدد قرص متادون را به همراه داشت و توسط ماموران کلانتری دستگیر شد.

وی افزود: ماموران پلیس مترو در ایستگاه میدان آزادی موفق به شناسایی و دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر شدند که در حوالی ایستگاه میدان آزادی اقدام به توزیع مواد مخدر می کردند.
سرهنگ کاشانی در پایان گفت: در 48 ساعت گذشته در مجموع 9 دستگاه موتورسیکلت و 5 دستگاه خودرو سواری متهمان توسط پلیس پیشگیری پایتخت توقیف شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار