تبلیغات

تعبیر خواب شوره سر – ریختن شوره سر در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب شوره سر چیست؟ دیدن شوره در خواب بیانگر این است که انرژی تان را بد به کار می برید. ممکن است تحت استرس و تنش زیاد باشید. باید در مورد شیوه ای که به مسائل فعلی تان رسیدگی می کنید مجدد فکر کنید. این خواب ممکن است بیانگر نبود عزت نفس ( اعتماد به نفس ) باشد. در ادامه همراه ما باشید.

تعبیر خواب شوره سر - ریختن شوره سر در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب شوره سر – ریختن شوره سر در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب شوره سر ( سپوسه)

تعبیر گری می‌گوید:

اگر کسی در خواب دید سرش پر از شوره شده است، به آفت و بلا نزدیک است یا به او از جانب کسی آسیبی وارد می‌شود. اگر به همراه شوره، وقتی سرش را شانه می‌کرد، موهای سرش نیز می‌ریخت، غمش زودتر پایان می‌یابد اگر ماده شستشو کننده به سرش مالید و سرش را شست و شوره‌ها از بین رفت، به او سود خواهد رسید و زندگی‌اش خوب خواهد شد. تعبیر خواب ریختن شوره سر

تعبیر گری می‌گوید:

اگر شوره‌ها در حال فروریختن بودند، درحال خلاصی از رنج و سختی است.

محمد ابن سیرین بصری گوید:

اگر ببینی از سر تو شوره می‌ریزد، یـعـنـی به اندازۀ آن از کسی به تو آسیب خواهد رسید اگر شورۀ موی سر را فرو ریخته‌ای، یـعـنـی بی‌غم و اندوه می‌شوی.

هم اکنون مطالعه کنید

تعبیر خواب شپش ، تعبیر خواب کک ، تعبیر خواب کرم 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید.

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

تعبیر خواب شوره سر – ریختن شوره سر در خواب چه مفهومی دارد؟

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

مطالب متنوع دیگر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار