تبلیغات

تعبیر خواب صحبت کردن با مرده + تعبیر خواب زنگ زدن مرده

در این پست از تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب صحبت کردن با مرده آشنا سازیم. و مطالبی در این باره از منابع معتبر اسلامی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. معبرین غربی می گویند: اگر با مرده ای در خواب صحبت کنید، نشانه ‌آن است که اگر از منطق و عقل سلیم خود پیروی کنید و از مصیبت و شری که در زندگی شماست، جان سالم به در خواهید برد. در ادامه همراه ما باشید.

تعبیر خواب صحبت کردن با مرده + تعبیر خواب زنگ زدن مرده

تعبیر خواب صحبت کردن با مرده + تعبیر خواب زنگ زدن مرده

تعبیر خواب صحبت کردن با مرده

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

اگر مرده شما را دعوت کند و شما همراه او بروید خوب نیست.

محمد بن سیرین می گوید:

اگر بیند که مردگان وی را بشارت دادند و با او سخن گفتند، دلیل که حال او نزد حق تعالی نیکو بود. اگر با وی سخنان ناخوش گفتند به خلاف این بود. اگر کسی مرده را دید و از او پرسید که تو مرده بود او گوید که من زنده‌ام، دلیل که احوال مرده در آن جهان مرده در آن نیکو بود و حق از وی خشنود بود. اگر دید مرده از خانواده او با وی مناظره کرد یا روی از وی بگردانید، دلیل است وصیتی که کرده بود به جای نیاورده باشد.

یوسف نبی علیه السلام گوید:

دیدن صحبت با مردگان نیکو باشد دیدن سلام کردن به مرده شادی بود.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب ارواح ، دیدن روح در خانه ،قبرستان یا خانه چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب زنگ زدن مرده 

معبران می گویند:

زنگ زدن و صحبت با مرده اگر صبح زود و بعد از اذان صبح اتفاق بیفتد بیانگر شنیدن خبرهای بسیار شادی بخش و شورانگیز است که باعث تغییرات گسترده و مثبت در روحیه شخص می شود اگر فردی که زنگ زده است مادر باشد بیانگر حمایت شدن از سایرین دعای خیر والدین و جفت و جور شدن کارهاست اگر پدرت تماس گرفته بود به نشانه ی گذاشتن قرار ملاقات با افرادی هستند که باری شما عزیز و دوست داشتنی اند و قطعا با دیدن آن ها خوشحال خواهید شد. اگر خواهرت باشد نشانه ی آن است که در آینده ی نزدیک با کسی که او را دوست دارید وصلت خواهید کرد و رابطه ی عاطفی تان پایان غم انگیزی نخواهد داشت اگر برادرت بود به مال و رفاه در مدت زمان کوتاهی دست پیدا خواهی کرد تعبیر خواب صحبت کردن با مرده + تعبیر خواب زنگ زدن مرده

تعبیر خواب صحبت کردن با مرده + تعبیر خواب زنگ زدن مرده

تعبیر خواب تلفنی صحبت کردن با مرده

اسماعیل کوفی می گویند:

اگر مرد مجردی خواب ببیند مرده ای به او زنگ میزند و با هم صحبت می کنند نشانه ی آن است که در کارهایش تغییر و تحول بزرگی صورت میگیرد اوضاع اقتصادی اش به یکباره خوب و خوب تر می شود و از جانب افرادی حمایت خواهد شد. اگر زن بارداری خواب ببیند مرده ای به او زنگ میزند و با صحبت می کنند به این نشانه است که فرزندی را که به دنیا خواهد اورد دختر شیرین و دوست داشتنی است.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب احتضار ، تعبیر دیدن جان دادن در خواب چیست؟

تعبیر خواب صحبت کردن با روح

آنلی بیتون می گوید:

اگر با روحی در خواب صحبت کنید، نشانه ‌آن است که اگر از منطق و عقل سلیم خود پیروی کنید و از مصیبت و شری که در زندگی شماست، جان سالم به در خواهید برد. اگر خواب ببینید روحی با شما صحبت می‌کند، علامت آن است که به دست دشمنان می افتید.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

تعبیر خواب صحبت کردن با مرده + تعبیر خواب زنگ زدن مرده

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

مطالب متنوع دیگر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار