تبلیغات

باند سارقان خانه‌ های تهران متلاشی شد

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری باند 8 نفره سارقان منزل که در نقاط غرب و شمال تهران مبادرت به سرقت می‌کردند، خبر داد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ کارآگاه قاسم دست‌خال با اشاره به وقوع دهها فقره سرقت در مناطق مختلف شهر تهران به ویژه مناطق شمالی شهر و دستگیری اعضای این باند اظهار داشت: اعضای این باند 8 نفره که همگی سوابق متعدد دستگیری و محکومیت در دستگاه قضایی دارند در سرقت‌های خود بیشتر سراغ منازلی که امنیت کافی نداشتند، می‌رفتند.

این مقام ارشد آگاهی تهران با بیان اینکه اعضای این باند به سرقت خودروهای پرشیا، مگان و اپتیما نیز مبادرت می‌کردند، تصریح کرد: با انجام تحقیقات پلیسی و اعتراف متهمان تاکنون بیش از 20 محل سرقت شناسایی شده است و متهمان در بازسازی صحنه سرقت نحوه وقوع سرقت و میزان اموال سرقت شده را اعلام کردند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه اعضای این باند در شهرستان‌های همدان و کرج نیز سابقه سرقت دارند، خاطرنشان کرد:‌ در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیر بسیاری از اموال سرقتی از جمله اشیای قیمتی، پول نقد، طلاجات کشف و توقیف شد؛ تحقیقات جهت شناسایی سایر مالباختگان در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس پایتخت قرار دارد./فارس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار