تبلیغات

شهر باستانی الاقصر، یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه (+تصاویر)شهر باستانی الاقصر، یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه (+تصاویر) مجموعه: مکانهای تاریخی جهان الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر الاقصر از مکانهای دیدنی جهان

معرفی الاقصر (Luxor)

الاقصر مصر که بیشتر جهانیان آن را به عنوان بزرگترین موزه فضای باز دنیا می شناسند، در واقع یک شهر باستانی منحصر به فرد است که از مساجد تاریخی، ویرانه های ما قبل تاریخ، مقبره شاهان بزرگ مصری و … پرشده است. به عنوان مثال می توان نیایشگاه باستانی Karnak را نام برد که به خاطر ستون های مرتفعش شهرت زیادی دارد.

همچنین یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه و کشور مصر به نام دره پادشاهان هم در این منطقه واقع شده است. آرامگاه بزرگترین پادشاهان مصر از جمله Tutankhamen، در این دره تاریخی قرار دارند. در شهر الاقصر به دنیای مصر باستان قدم خواهید گذاشت.

الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر الاقصر از جاذبه های توریستی جهان  الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصرالاقصر از جاذبه های دیدنی مصر الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر الاقصر از مکانهای دیدنی جهان
  الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر

منبع: eligasht.comدور دنیا با یک کلیک

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار