تبلیغات

تعبیر خواب شستن مدفوع + تعبیر خواب طهارت و پاکی

در این قسمت از تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب شستن مدفوع در خواب آشنا سازیم. به طور کلی مدفوع مانند غذای هضم شده، بیانگر تجربه‌ای است که در زمان مصرف لذت بخش بوده است اما بعدا لازم است از بدن خارج شود در برخی اوقات نشان دهنده خلاقیت فرد و قادر بودن به رهایی از آنچه نیاز نیست را بیان می‌کند. بنابراین می‌تواند با پول و سخاوت مربوط باشد. برای مطالعه ادامه مطالب همراه ما باشید.

تعبیر خواب شستن مدفوع + تعبیر خواب طهارت و پاکی

تعبیر خواب شستن مدفوع + تعبیر خواب طهارت و پاکی

تعبیر خواب شستن مدفوع

ابن سیرین نیز می‌گوید:

اگر ببینی در دستشویی مشغول شستن مدفوع هستی نشانه آن است که مال و اموال خود را خرج خواهی کرد.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر ببینی در جایی که تا به حال آن را ندیده‌ای مدفوع کردی و سپس خود را شستی، یعنی مال خودت را در جایی خرج می‌کنی که ثوابی بدست نخواهی آورد.

جابر مغربی می‌گوید:

تعبیر خواب مدفوع کردن انسان، جدا شدن مال و اموال می‌باشد.

ابن سیرین می‌گوید:

اگر ببینی مدفوع کردی و آن را با خاک پوشانده‌ای، به این معنی است که مال خودت را مخفی کرده‌ای. البته “منوچهر مطیعی تهرانی” مدفوع را به رهایی از غم و اندوه نیز تعبیر کرده است.

تعبیر خواب طهارت

یوسف نبی علیه السلام می فرماید:

طهارت کردن در خواب بیانگر بیرون آمدن از غم و غصه می باشد

تعبیر خواب شستن مدفوع + تعبیر خواب طهارت و پاکی

تعبیر خواب شستن مدفوع + تعبیر خواب طهارت و پاکی

تعبیر خواب شستن مدفوع بچه و یا نوزاد

معبران می گویند:

اگر ببینی فرزند خودت و یا فرزند دیگران در توالت مشغول شستن مدفوع هستند این به نشانه ی تضمین سلامت آن ها و دور شدن کودکان از امراض مختلف است

تعبیر خواب شستن مدفوع مرده

تعبیر گران می گویند:

تعبیر خواب شستن مدفوع مرده به نشانه ی خسران و یا بیم بزرگی است که در شخص یا صاحب رویا ظاهر می شود نشانه ی یک دام بسیار بزرگ است که او را به فساد تباهی و بدختی میکشاند مانند متهم شدن در یک پرونده ی اختلاس,دزدی و غارت اموال مرد،برقراری رابطه نامشروع با زنان و یا دختران خردسال،انجام رابطه ی گناه آلود جنسی با کودکان و بی آبرو شدن،انجام لواط و یا ریخته شدن آبرو  شخص بواسطه یکی از گناهان کبیره است و بهتر است فوری نسبت به پرداخت صدقه اقدام نماید.

اگر دوست دارید مطالعه کنید

تعیبر خواب ادرار ، تعبیر خواب دستشویی ، تعبیر خواب آفتابه

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

تعبیر خواب شستن مدفوع + تعبیر خواب طهارت و پاکی

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

مطالب متنوع دیگر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار