تبلیغات

تعبیر خواب فسیل – تعبیر مشاهده سنگواره در خواب چیست؟

تعبیر خواب فسیل – تعبیر مشاهده سنگواره در خواب چیست؟

تعبیر خواب فسیل(سنگواره) چیست؟ سنگواره‌ها و فسیل‌ها در خواب‌، نشانه‌ و نماد چیزهای‌ بادوام‌ و ابدی‌ هستند، مثل‌ ارزش‌ها،اعتقادات‌، باورها و ارتباطات‌ دوستانه‌ محکم‌ و باثبات‌تان‌. اگر در خوابتان‌، از زیرزمین‌، سنگواره‌ و فسیلی‌پیدا کنید، یعنی‌، در حال‌ یادگیری‌ هستید تا بتوانید در ضمیر ناخودآگاهتان‌ کند و کاو صورت‌ دهید و به‌ندای‌ درونی‌ آن‌ گوش‌ بسپارید. همراه ما باشید.

تعبیر خواب فسیل - تعبیر مشاهده سنگواره در خواب چیست؟

تعبیر خواب فسیل – تعبیر مشاهده سنگواره در خواب چیست؟

تعبیر خواب فسیل از دیدگاه روانشناسی

معبران می گویند:

دیدن فسیل در خواب نمادی از طول عمر و خرد است. برخی روابط و موقعیت ها در طول زمان آزمایش و تست قرار می گیرند. خواب ممکن است استعاره ای از کسی باشد که در گذشته گیر کرده است یا طرز فکر قدیمی و به روز نشده دارد. دیدن شی ای که فسیل شده است را در نظر گیرید ، نشانه ای از چیزی است که در زندگیتان دمده شده است.

اگر دوست دارید مطالعه کنید

تعیبر خواب ماهی ، تعبیر خواب خرچنگ ، تعبیر خواب عقرب

تعبیر خواب فسیل

در سر زمین رویاها آمده:

زیرزمین فسیل پیدا می کنید : خبر بیماری یکنفر به شما می رسد . شما فسیل دارید : یک دوست قدیمی را دوباره پیدا می کنید انواع مختلفی از فسیلها را پیدا می کنید : یک راز بزرگ فاش می شود

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

تعبیر خواب فسیل – تعبیر مشاهده سنگواره در خواب چیست؟

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

مطالب متنوع دیگر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار