تبلیغات

صداوسیما حق حضور در فولادشهر را ندارد!

صداوسیما حق حضور در فولادشهر را ندارد!

۸۰۰۲۲۸

۱۷ بازدید

ورزش سه: طی دو روز گذشته شبکه خبر صداوسیما در یک اشتباه در اعلام گروه بندی تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا کنار نام ذوب آهن پسوند ایران و اصفهان را قرار نداد و این مساله با اعتراض شدید مسئولان ذوب آهن مواجه شده است.

از این رو روز گذشته مسئولان ذوب آهن اجازه حضور میکروفون شبکه خبر را در نشست خبری علیرضا منصوریان و حسین پاشایی ندادند و حالا نیز مدیران باشگاه اصفهانی تصمیم به راه ندادن دوربین های صداوسیما به ورزشگاه فولادشهر گرفته اند.

سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن شب گذشته در جلسه هماهنگی قبل از بازی نیز این مساله را اعلام کرد. او همچنین در توضیح این اتفاق گفته است: «صدا و سیما خودش را سبک نکند و به ورزشگاه نیاید. تا شبکه خبر رسما عذرخواهی نکند، آنها را به ورزشگاه راه نمی دهم. در این تصمیم خیلی هم جدی هستم حتی اگر به قیمت برکناری ام تمام شود.»

وی افزود:«سال گذشته گفتند اشتباهمان سهوی بوده است. چرا هر اشتباه سهوی به ضرر ما است؟ اشتباهات سهوی صدا و سیما، اشتباهات سهوی داوران و غیره. ما که «پان اصفهانیسیم» نداریم که اینطور برخورد می کنند.»

دیدار ذوب آهن اصفهان و پارس جنوبی جم امروز ساعت ۱۵:۱۵ برگزار می شود.

اخبار ورزشی

منتشر شده در: بیا تو تفریح

صداوسیما حق حضور در فولادشهر را ندارد!

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار