تبلیغات

رسن: بعد از مرگ مادر هیچ خاطره شیرینی وجود ندارد

رسن: بعد از مرگ مادر هیچ خاطره شیرینی وجود ندارد

۸۰۳۱۲۷

۴۶ بازدید

ورزش سه: بشار رسن در دو فصل اخیر جزو بهترین خارجی های فوتبال ایران بوده است. او که زیر نظر برانکو ایوانکوویچ پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است، پای ثابت اردوهای تیم ملی عراق نیز محسوب می شود و این فصل هم باتوجه به جدایی محسن مسلمان، همواره در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس جای داشته است.

رسن روز گذشته به عنوان برترین بازیکن سال فوتبال عراق انتخاب شد تا سال خوب فوتبالی اش که با قهرمانی در لیگ ایران و حضور در فینال آسیا همراه بود، به بهترین نحو خاتمه یابد. او در گفتگو با ایرنا به کسب این جایزه پرداخته و همچنین اظهارنظرهای دیگری نیز داشته است.

عراق فوتبالیست های بزرگی دارد

عراق فوتبالیست های خوبی دارد و بازیکنان با استعدادی در این کشور بازی می‌کنند. در تیم ملی و باشگاه های ما هم فوتبالیست‌های خوبی حضور دارند و این که از میان آنها من این عنوان را بدست آوردم بسیار خوشحالم.

در عراق فوتبالیست‌های خوبی حضور دارند که از پتانسیل بالایی برخوردارند و در کشورهای مختلف از جمله قطر و ترکیه بازی می‌کنند. این برای من یک خوشحالی مضاعف است که از بین چنین بازیکنان خوبی من به عنوان برترین بازیکن انتخاب شدم.

هرچه به دست بیاورم، تلخ خواهد بود

این فصل را فراموش نمی‌کنم. هر چه به دست بیاورم این فصل برایم خاطره تلخی همراه داشت چون مادرم را از دست دادم. امیدوارم توانسته باشم او را خوشحال کنم. از مربیانم در تیم ملی عراق و پرسپولیس و همبازیانم در هر دو تیم تشکر می‌کنم چرا که در کنار و با کمک آنها توانستم این عنوان را بدست آورم. این جایزه را به تمام همبازیان و مربیانم در پرسپولیس و تیم ملی و همچنین امیرارسلان مرتاض مدیر برنامه‌هایم که در این یک سال همیشه همراه من بود تقدیم می‌کنم.

بازی برای پرسپولیس در کسب این جایزه موثر بود

قطعا حضورم در پرسپولیس تاثیر زیادی روی این انتخاب داشت. اینکه توانستیم با حذف خیلی از تیم‌های بزرگ فینالیست آسیا شویم و این موفقیت را بدست آوریم. پرسپولیس تیم بزرگی است و حضور در این تیم خودش هم یک امتیاز بسیار بزرگ برای من محسوب می‌شود. کسب همین موفقیت‌ها یکی از دلایل اصلی حضورم در پرسپولیس بود.

برد در لحظه آخر برد در تبریز را چند برابر کرد

بازی سختی در تبریز داشتیم. در این بازی خیلی بازیکن مصدوم داشتیم و همین موضوع موجب شد تا کمی کار به خاطر کمبود بازیکن برای ما سخت شود. پیروزی در دقایق پایانی در خانه حریف طعم این برد را چند برابر کرد.

مشکلات زیادی داریم و همه این مسائل را می‌دانند. دوست ندارم زیاد به این مساله اشاره کنم اما با همه این مشکلات هدف ما برای هر بازی مشخص است. تا پایان نیم فصل اول با وجود همه مشکلات و با وجود اینکه حریفانمان از تیم های بالای جدول هستند، می‌خواهیم موفق شویم و بازی‌ها را ببریم.

هدف ما قهرمانی در آسیا است

هیچ مسابقه ای در لیگ قهرمانان آسان نیست. این بار دیگر فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم و حواسمان معطوف به این موضوع است تا امسال دیگر قهرمانی این مسابقات را کسب کنیم. فرق چندانی برای ما ندارد که با کدام تیم همگروه هستیم چرا که وقتی هدف قهرمانی است باید از همین ابتدا با قدرت کارمان را شروع کنیم.

اخبار ورزشی

منتشر شده در: بیا تو تفریح

رسن: بعد از مرگ مادر هیچ خاطره شیرینی وجود ندارد

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار