تبلیغات

هشدار درباره بارش‌ شدید و سیلاب

سازمان مدیریت بحران کشور درباره بارش‌های شدید، گرفتگی معابر و سیلاب در نواحی غربی کشور هشدار داد.

به گزارش صبحانه،هشدار درباره بارش‌ شدید و سیلاب به گزارش خبرگزاری صداوسیما، شدت و نوع بارش در استان ها به شرح زیر پیش بینی می شود:

چهارشنبه؛ بارش باران، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و بالاآمدن رودخانه ها در برخی از مناطق غرب آذربایجان شرقی، جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان و شمال غرب کرمانشاه، همچنین بارش برف در ارتفاعات استان آذربایجان غربی.

پنجشنبه؛ بارش باران، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و بالاآمدن آب رودخانه ها در استان های ایلام، لرستان، شمال خوزستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب آذربایجان غربی و غرب آذربایجان شرقی، کردستان، شمال غرب فارس و بوشهر، همدان، غرب مرکزی پاره ای از مناطق زنجان و شمال استان های قزوین، البرز مرکزی و شمال غرب.

این سازمان تاکید کرده است شورای هماهنگی مدیریت بحران استان / شهرستان ضمن آمادگی کامل، هماهنگی های لازم را به منظور فراهم کردن تمهیدات مورد نیاز جهت مقابله با جاری شدن سیل رعد و برق، وزش تند با شدید یاهر گونه حادثه احتمالی دیگر اقدامات بازدارنده را پیش بینی و اطلاع رسانی کنند.

همچنین بر صدور پیش آگاهی از طریق رسانه های محلی هموطنان ساکن در مناطق تحت تاثیر به ویژه کشاورزان، دامداران ، عشایر و حاشیه نشین های رودخانه ها برای رعایت موارد احتیاطی بهنگام تردد از مناطق و جاده های کوهستانی و داشتن زنجیر چرخ و لوازم گرمایشی تاکید شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار