تبلیغات

محاکمه سلطان شیشه به اتهام معاونت در قتل

صبح امروز جلسه رسیدگی به اتهام معاونت در قتل فردی موسوم به سلطان شیشه در شعبه دوم مجتمع کیفری یک تهران برگزار شد.

به گزارش صبحانه،فرد موسوم به سلطان شیشه که به دلیل قاچاق شیشه هم اکنون در زندان مشغول گذرندان محکومیت حبس ابد است، به معاونت در قتل یک نفر متهم است.

به دلیل اینکه قاتل اصلی مدتی پیش به قتل رسیده، فرد دیگری که مشارکت در قتل داشته و بعنوان شاهد در دادگاه حاضر شده بود در تشریح ماجرا گفت: من و قاتل اصلی مقتول را از تهران به کرج آوردیم و قاتل اصلی با تماس تلفنی فرد موسوم به سطان شیشه را دعوت کرد تا همراه ما بیاید.

ساعت 3 صبح همراه با مقتول به اطراف کرج(قزل حصار) رفتیم، من و قاتل اصلی مقتول را به خارج خودرو بردیم و با وی درگیر شدیم و او را به قتل رساندیم در پایان نیز با بنزین اقدام به سوزاندن جسد کردیم.

سلطان شیشه نقشی در قتل نداشت و داخل خودرو بود و ما قتل را انجام دادیم.

سلطان شیشه نیز با حضور در جایگاه در دفاع از خود گفت: من هیچ نقشی در قتل نداشتم و کار من چیز دیگری است و اصلا از هیچ چیز خبر ندارم و نه تنها هیچ خصومتی با مقتول نداشتم بلکه اصلا وی را نمی شناختم که بخواهم او را به قتل برسانم.

قاضی ختم جلسه رسیدگی به پرونده را جهت صدور حکم اعلام کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار