تبلیغات

مهمانی دادید به فکر دیه باشید!

خبری در فضای مجازی منتشر شد که در فسا مسئولان تصمیم گرفته اند هزینه مبتلایان و فوت شدگانی را که در دورهمی‌ها کرونا می‌گیرند به عهده صاحب مجلس بگذارند.

به گزارش صبحانه،«شاید این‌طوری حداقل جلوی برگزاری مجالس و دورهمی‌ها گرفته بشه». با این که هوا گرم شده و از قبل انتظار می‌رفت موج شیوع کرونا کاهش پیدا کند، اما انگار دوباره منحنی ابتلا دارد اوج می‌گیرد. بر همین اساس توصیه می‌شود مردم مجالس و دورهمی‌های غیرضروری برگزار نکنند. خبری در فضای مجازی منتشر شد که در فسا مسئولان تصمیم گرفته اند هزینه مبتلایان و فوت شدگانی را که در دورهمی‌ها کرونا می‌گیرند به عهده صاحب مجلس بگذارند. بر اساس هماهنگی‌هایی‌که این دانشگاه با مقامات قضایی این شهرستان انجام داده، در صورتی که فردی از شرکت‌کنندگان در مجالس دورهمی به کرونا مبتلا شود، علاوه بر تامین هزینه درمان چنین فردی از سوی صاحب مجلس، در صورت فوت او به دلیل این بیماری، دیه کامل آن نیز بر عهده برپاکننده این مجالس است./روزنامه خراسان

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار