تبلیغات

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای یکروزه ۴۰۰۰۰ آمریکایی

طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۱۰میلیون و ۲۴۹هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شدند؛ کشور آمریکا با افزایش ۴۰هزار مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته به مجموع ۲میلیون و ۶۳۷هزار مبتلا رسید.

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای یکروزه ۴۰۰۰۰ آمریکاییبه گزارش صبحانه،بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۱۰ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۷۴۱ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۵۰۴ هزار و ۴۹۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان تاکنون ۵ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۹۷۴ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۴۰ هزار و ۳۰۷ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۷۷ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۲۸ هزار و ۴۳۷ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۲۹ هزار و ۳۱۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک‌میلیون و ۳۴۵ هزار و ۲۵۴ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۵۷ هزار و ۶۵۸ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور روسیه به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۶ هزار و ۷۹۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۶۳۴ هزار و ۴۳۷ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۹ هزار و ۷۳ روسی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های هند، انگلیس، اسپانیا، پرو و شیلی نیز به‌ترتیب با ۵۴۹ هزار و ۱۹۷, ۳۱۱ هزار و ۱۵۱, ۲۹۵ هزار و ۸۵۰, ۲۷۹ هزار و ۴۱۹ و ۲۷۱ هزار و ۹۸۲ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های ایتالیا با ۲۴۰ هزار و ۳۱۰ و ایران با ۲۲۲ هزار و ۶۶۹ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و روسیه به‌ترتیب با یک‌میلیون و ۹۳ هزار و ۴۵۶, ۷۳۳ هزار و ۸۴۸ و ۳۹۹ هزار و ۸۷ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند./ تسنیم

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای یکروزه ۴۰۰۰۰ آمریکایی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار