تبلیغات

علت شهادت مداح معروف چه بود؟

حاج یونس حبیبی مدت‌ها در وضعیت کما به‌سر می‌برد، همین چند وقت پیش بود که هوشیاری نسبی پیدا کرد و همه امیدوار به بازگشت سلامتی او بودند، اما باز هم طولی نکشید که مشکلات تنفسی در پی مجروحیت شیمیایی بار دیگر او را به وضعیت کما برد و در نهایت بامداد هشتم اردیبهشت ماه 99 به شهادت رسید.

به گزارش صبحانه،وقتی نام "یونس حبیبی" شنیده می‌شود ناخودآگاه آن نوحه زیبای «یا اباعبدالله‌الحسین» در ذهن هیئتی‌ها تداعی می‌شود؛ چقدر زنان و مردانی با آن نوحه بر سر و سینه زدند و کماکان هم در نوحه‌های ماندگار مرور می‌شود. سال 53 در مرکز عترت و قرآن حوالی میدان خراسان در حضور "حاج‌مرتضی" و "حاج محسن طاهری" مداحی را آموخت. سال 62 به عضویت سپاه پاسداران درآمد؛ نوحه‌های او را رزمندگان جنگ از یاد نمی‌برند وقتی می‌خواند: رزمندگان عازم به میدان/ بهر دفاع از دین و قرآن.

برای مقابله با کرونا، بسته 3 عددی ماسک بهداشتی رو با تخفیف از اینجا بخر!

 

او که به‌دلیل مجروحیت دوران دفاع مقدس، هر از چندگاهی در بیمارستان بستری می‌شد، بامداد هشتم اردیبهشت ماه 99 پس از تحمل سال‌ها عوارض ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس، به همرزمان شهیدش پیوست. او مدت‌ها در وضعیت کما به‌سر می‌برد، همین چند وقت پیش بود که هوشیاری نسبی پیدا کرد و همه امیدوار به بازگشت سلامتی او بودند، اما باز هم طولی نکشید که مشکلات تنفسی در پی مجروحیت شیمیایی بار دیگر او را به وضعیت کما برد و در نهایت به شهادت رسید.

 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار