تبلیغات

سریال تکیه بر باد + خلاصه داستان، عکس بازیگران و زمان باز پخش سریال

سریال تکیه بر باد, موضوع سریال تکیه بر باد, بازیگران مجموعه تکیه بر بادسریال تکیه بر باد, موضوع سریال تکیه بر باد, بازیگران مجموعه تکیه بر باد

سریال تکیه بر باد

سریال تکیه بر باد سریالی به کارگردانی محمود معظمی است که سال 1391 از شبکه تهران پخش شد و بازپخش آن در شبکه آی فیلم پخش می شود.

افسانه پاکرو بازیگر سریال تکیه بر بادافسانه پاکرو بازیگر سریال تکیه بر باد

خلاصه داستان

این سریال در مورد دختری به نام عاطفه است که با قبولی در دانشگاه، در رشته حقوق از شهر شیراز به تهران می آید و به دنبال محقق شدن رویاهاش است از جمله پولدار شدن است و با مردی که هم سن پدرش است در هواپیما آشنا می شود و تصمیم می گیرد که با این مرد میانسال ازدواج کند.

اشکان خطیبی و افسانه پاکرو در سریال تکیه بر باداشکان خطیبی و افسانه پاکرو در سریال تکیه بر باد

باز پخش در آی فیلم

سریال «تکیه بر باد» از روز چهارشنبه ۱۱ تیر ماه هر شب ساعت ۲۲ از آی‌ فیلم فارسی پخش و در ساعت‌های ۶ صبح و ۲ بعدازظهر روز بعد تکرار می ‎شود.

فرامرز قریبیان در سریال تکیه بربادفرامرز قریبیان در سریال تکیه برباد

بازیگران سریال تکیه بر بادمهدی فخیم زاده در نقش نادر محسنیان (رکن آبادی)فرامرز قریبیان در نقش تراب نژاد بزرگ / پدر عاطفهافسانه پاکرو در نقش عاطفه تراب نژاداشکان خطیبی در نقش مهدی تراب نژاد / برادر عاطفهشهرام عبدلی در نقش ناصر محسنیان / برادر نادرفلور نظری در نقش نسرین / مادر عاطفهگلاره عباسی در نقش فاطمه / نامزد مهدیمحمد عمرانی در نقش پدر فاطمهحدیثه تهرانی در نقش نرگس تراب نژاد / خواهر عاطفهنگین معتضدی در نقش رعنا وثوق / نامزد ناصررضا مولایی در نقش همسر نرگسسعید رضایی در نقش شاهین محسنیان / پسر نادرشراره دولت آبادی در نقش فروغافسانه ناصری در نقش مادر فاطمهبهزاد خداویسی در نقش احمد تراب نژادناهید ذاکری

فرامرز قریبیان در سریال تکیه بربادفرامرز قریبیان در سریال تکیه برباد

افسانهافسانه

مهدی فخیم زادهمهدی فخیم زاده

منبع: Wikipedia

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار