تبلیغات

دستگیری عامل فوت دختر۶ساله بروجردی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان از فوت دختر بچه ۶ ساله بروجردی و دستگیری عامل آن در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ" رضا شیراوژن" اظهار داشت : بر حسب اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد دختر بچه ای ۶ ساله در محله ای از بروجرد ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد ، دختر بچه ۶ ساله ای ناپدید شده و جسد وی پس از گذشت ۵ ساعت در کوچه محل زندگی متوفی رها شده است.
سرهنگ شیراوژن ادامه داد : با هماهنگی مقام قضائی، ماموران پلیس در سریعترین زمان ممکن با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی، خودرو ایی که با این کودک تصادف کرده بود را شناسایی کردند که بلافاصله راننده به همراه پسر ۱۸ ساله اش دستگیر شدند.
وی گفت: در بازجویی های اولیه با وجود قراین و مستندات پلیس، پسر متهم اقرار و عنوان کرد پدرم با خودرو، متوفی را زیر گرفته و فوت وی به علت تصادف بوده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان در پایان با بیان اینکه متهمان در اجرای دستور مقام قضائی به منظور تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند، گفت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی است و نیروی انتظامی با این قبیل افراد به شدت برخورد می کند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار