تبلیغات

دردسر و حاشیه جدید برای مهناز افشار!

دردسر و حاشیه جدید برای مهناز افشار!
حاشیه جدید مهناز افشار 

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با  حاشیه جدید مهناز افشار در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

حاشیه جدید مهناز افشار

حاشیه جدید مهناز افشار – نظر رضا کیانیان درباره موضع گیری سلبریتی ها

«رضا کیانیان»، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به تازگی در بخشی از یک مصاحبه تفصیلی با روزنامه همشهری در اشاره به بیان دغدغه‌های محیط زیستی خود در فضای مجازی و اینکه چرا رویکرد دیگری در فضای مجازی ندارد، گفت : ««لزومی نمی‌بینم که در مورد همه مسائل موضع‌گیری کنم.»»

او در بخش دیگری از همین مصاحبه بیان کرد : «« شما الان می گویید فلانی (بازیگر) دستمزد نجومی می گیرد، می گویم بگیرد. به من و شما چه ربطی دارد؟ نوش جانش، نمی گیرد، باز هم به من و شما ربطی ندارد. باز هم نوش جانش. یعنی خودش می داند و کارفرمایش و شغلش. ما چرا باید سرمان را در هر سوراخی بکنیم؟ ما چرا باید ذهنمان را مشغول کنیم به اینکه فلانی چقدر دستمزد می گیرد. »»

رویکرد تازه ای که توسط برخی از سلبریتی های ایرانی مبنی بر اینکه نباید درباره هرچیزی که درباره آن اطلاع کافی وجود ندارد موضع گرفت ؛ یک اقدام مطلوب است که امید به فراگیر شدن آن وجود دارد.

اقدامی مطلوب اما دیرهنگام که نبود آن، ضرر و آسیب های مهمی را طی سال های گذشته شامل بخش هایی از افکار عمومی کشورمان در بخش های مهمی مانند سیاست، جامعه و اقتصاد کرد.

قبل از کیانیان، خانم پگاه آهنگرانی نیز در صحبت هایی تأکید کرد  که بهتر است سلبریتی ها درباره هرچیزی موضع گیری نداشته باشند . تأکیدی که البته با کنایه توییتری مهناز افشار، بازیگر پر حاشیه سینما روبه رو شد.

حاشیه جدید مهناز افشار – نظر افشار درباره پگاه آهنگرانی و رضا کیانیان

افشار در کنایه به آهنگرانی نوشت : «پگاه آهنگرانی عزیزم، پیغامت را همه شنیدن؛ امیدوارم هرچه زودتر حکم ممنوع الخروجیت لغو بشه.»

افشار همچنین در یک توییت دیگر نیز بیان کرد  که در قبال این موضع گیری مهم آهنگرانی، به اخلاقمداری او شک کرده است!

و اکنون خانم افشار در برابر موضع گیری مشابه یک سلبریتی شهیر ایرانی هم قرار گرفت که دقیقا هم نظر با خانم آهنگرانی است…

این نکته بدیهی است که اخذ مواضع عقلانی چهره هایی مانند آقای کیانیان و خانم آهنگرانی، بازار موضع گیری های کاسب کارانه و اپوزسیون نمایی را کساد خواهد کرد و در این میان عده ای نیز ضربه خواهند خورد.

اما امر مصلحت آمیز و چیزی که عقل و منطق آنرا تأیید خواهد کرد همواره باید مد نظر تمام مراجع اجتماعی از جمله اصحاب هنر و سلبریتی ها باشد.

گفتنی است ، سعید حجاریان، از تئوریسین های جریان چپ، چند سال قبل در اظهاراتی اینطور گفته بود که ما (اصلاح طلبان) باید سیاست های خود را از طریق سلبریتی ها و مشاهیر بیان کنیم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار