تبلیغات

آمار فروش سینماها در اولین هفته ماه مبارک رمضان

با گذشت یک هفته از فروش فیلمهای سینمایی در ماه مبارک رمضان، شاهد قربانی شدن ۵ فیلم سینمایی برای فروش بیشتر «سامورایی در برلین» هستیم.

به گزارش صبحانه،با گذشت یک هفته از آغاز اکران فیلمهای سینمایی در ماه مبارک رمضان شاهد افت فروش در سینما‌ها هستیم، چرا که شرایط اکران برای فیلمسازان فیلمهای رمضان فراهم نبوده و اغلب آنها فرصت کافی برای معرفی فیلم و تبلیغات لازم را نداشتند. همچنین شاهد برخی کارشکنی‌ها از طرف شرکتهای پخش فیلم و سینماداران بودیم که تنها به دنبال اکران فیلم "سامورایی در برلین" بودند.

از طرف دیگر برخی از فیلمهای ماه رمضان امکان پخش فیلم تا روز جمعه را نداشتند و به صورت رسمی کار اکران را از جمعه آغاز کردند. فیلم سینمایی "سامورایی در برلین" ساخته مهدی نادری با گذشت یک هفته از اکران و در اختیار داشتن 99 سینما 716 میلیون تومان فروش داشته است.

نبات به کارگردانی پگاه ارضی هم با داشتن 59 سالن سینما فروشی معادل 156 میلیون تومان کسب کرد. "به دنیا آمدن" به کارگردانی محسن عبدالوهاب با 40 سالن 27 میلیون فروش، "خانه دیگری" به کارگردانی بهنوش صادقی با 36 سالن 24 میلیون و "وکیل مدافع" به کارگردانی سلمی بابائی و ونداد دوشن با 35 سالن 15 میلیون فروش داشتند.

اما در بین فیلمهای ماه رمضان فیلم "تولدت مبارک" ساخته سمیه زارعی نژاد که با بازی اکبر عبدی و محمدرضا فروتن همراه است تنها 14 سالن در اختیار دارد و 5 میلیون فروش داشته‌است. این در حالی است که هنوز اکران های نوروزی بیش از 100 سالن در اختیار دارند و انگار قرار نیست جای خود را به فیلمهای جدیدالورود سینما بدهند.

منبع:تسنیم

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار