تبلیغات

کاهش دمای ۱۰ درجه‌ای در نواحی شرقی و شمالی کشور طی هفته آینده

کارشناس هواشناسی گفت: دمای هوای مناطق شرقی و شمالی کشور از اواسط هفته آینده ۶ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد یافت.

به گزارش صبحانه،کارشناس هواشناسی گفت: دمای هوای مناطق شرقی و شمالی کشور از اواسط هفته آینده ۶ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد یافت.

صادق ضیائیان با بیان اینکه امشب در برخی نقاط استان گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، بارش پراکنده و گاهی رعد و برق پیش بینی می‌شود، گفت: فردا در گیلان و مازندران بارش پراکنده ادامه خواهد داشت.
او ادامه داد: روز شنبه بارش‌ها در شمال غرب و سواحل شمالی کشور خواهد بود و به تدریج از روز یکشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی به دریای خزر شاهد کاهش محسوس هوا خواهیم بود.
ضیائیان اظهار کرد: روز‌های یکشنبه و دوشنبه کاهش محسوس دما و وزش باد شدید موقت در سواحل شمالی، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز آغاز خواهد شد.
این کارشناس هواشناسی تصریح کرد: فردا در برخی نقاط سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل، خراسان جنوبی، شرق کرمان، شرق هرمزگان و ایلام،  وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک پیش بینی می‌شود.
او یادآور شد: از روز دوشنبه تا پایان هفته آینده ، کاهش ۶ تا ۱۰ درجه ای دما در شمال غرب، سواحل شمالی، شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش‌های مرکزی کشور خواهیم داشت.
ضیائیان درباره وضعیت آب و هوای تهران هم گفت: فردا آسمان تهران صاف تاکمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و بیش‌ترین دمای هوای پایتخت به ۳۱ درجه و کم‌ترین آن به  ۲۰ درجه می‌رسد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار