تبلیغات

حادثه هولناک برای 4 زن در اهواز

4 زن اهوازی گرفتار حادثه ای تلخ شدند.

به گزارش صبحانه، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انفجار گاز شهری در یک مجتمع مسکونی و مصدومیت چهار نفر در این حادثه خبر داد.

 ابراهیم قنبری اظهار کرد: ساعت ۱۴:۳۳ امروز (۵ مهرماه)، خبر انفجار گاز شهری در طبقه اول یک مجتمع مسکونی در منطقه زیبا شهر اهواز به سامانه ۱۲۵ اطلاع‌رسانی شد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ایستگاه ۵۴ اهواز بعد از سه دقیقه در محل حضور پیدا کردند، افزود: این انفجار منجر به مصدومیت 4 زن شد که برای درمان راهی بیمارستان شدند. علت انفجار نیز از سوی کارشناسان، نشت گاز شهری تشخیص داد شد و تشریح دقیق آن در دست بررسی است. عملیات امداد و نجات نیز در ساعت ۱۵:۲۱ به پایان رسید.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان لازم است شهروندان نسبت به بازدید تجهیزات گازسوز خود اقدامات لازم را انجام دهند تا از بروز حوادث جلوگیری شود

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار