تبلیغات

تصادف شدید در آذربایجان شرقی

فرمانده انتظامی مرند از برخورد یک دستگاه سواری پژو آردی با یک دستگاه تراکتور و کشته شدن 4 تن و مصدوم شدن 2 نفر دیگر خبر داد.

به گزارش صبحانه، سرهنگ محمد جلیلیان اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "مرند - بناب " ماموران انتظامی کلانتری 13 جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: ماموران پس از حضور در صحنه مشاهده کردند که یک دستگاه سواری پژو آردی با یک دستگاه سواری تراکتور برخورد کرده که راننده و 2 سرنشین خودروی آردی و راننده تراکتور در دم فوت و 2 سرنشین دیگر آردی نیز به علت مصدومیت به بیمارستان مرند منتقل شدند.

فرمانده انتظامی مرند با بیان اینکه علت اصلی تصادف در حال بررسی است خاطر نشان کرد : شهروندان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به حقوق خود و دیگران احترام گذاشته و از مواردی که موجب غفلت و حواس پرتی در رانندگی می شود،پرهیزکنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار