تبلیغات

دستگیری کلاهبردار 40 میلیارد تومانی در مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبردار 40 میلیارد تومانی در شهرستان نور خبر داد.

به گزارش صبحانه،فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبردار 40 میلیارد تومانی در شهرستان نور خبر داد.

سردار مرتضی میرزایی اظهار کرد: در پی مرجوعه‌ای قضائی از سوی نماینده حقوقی سازمان آرد و غلات استان مبنی بر کلاهبرداری 40 میلیارد تومانی از آن سازمان توسط فردی از شهرستان نور، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی مخفیگاه متهم را که با خرید آرد بدون پرداخت وجه از آن سازمان کلاهبرداری کرده و متواری شده بود شناسایی کردند.
میرزایی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره حراست سازمان مذکور در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
وی از توقیف خودروی متهم که دارای دستور از محاکم قضائی بود نیز خبر داد و گفت: این کلاهبردار حرفه ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار