تبلیغات

دستگیری ۵ نفر از عاملان نزاع بیمارستان آزادشهر

فرمانده انتظامی آزادشهر از دستگیری پنج نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در بیمارستان این شهرستان خبرداد.

به گزارش صبحانه،فرمانده انتظامی آزادشهر از دستگیری پنج نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در بیمارستان این شهرستان خبرداد.

سرهنگ سید داوود حسینی اظهارکرد: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع دسته جمعی در بیمارستان، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی گفت: با حضور ماموران در محل و طی بررسی های اولیه مشخص شد، تعدادی جوان به علت اختلافات شخصی با یکدیگر در سطح شهر مشاجره و درگیر شده اند که در این ارتباط دو نفر با سلاح سرد مصدوم و به بیماستان منتقل شده اند.

حسینی افزود: با حضور مصدومان در بیمارستان یکی از طرفین درگیری به همراه دوستان خود به بیمارستان حمله ور و اقدام به درگیری و بر هم زدن نظم عمومی کرده و قبل از حضور ماموران از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: بلافاصله تیم ویژه ای از ماموران مجرب تشکیل با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی همه عوامل نزاع و درگیری را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به دستگیری پنج نفر در این زمینه، بیان کرد: متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار