تبلیغات

کشف قمه خونی از سارقان زورگیر

رئیس کلانتری ۱۰۵ ثنایی از بازداشت دو سارق زورگیر خبر داد و گفت: از این متهمان قمه آغشته به خون کشف شد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ عبدالرضا محمدی با اعلام خبر بازداشت دو سارق زورگیر، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت 15 روز جمعه (4 مهر 99) دو سارق زورگیر با یک موتورسیکلت فاقد پلاک در خیابان بهار شیراز اقدام به زورگیری موبایل از یک مرد جوان کردند.

رئیس کلانتری 105 ثنایی افزود: به محض رسیدن این گزارش به کلانتری، به تمام واحدهای گشتی اعلام شد که موتورسیکلت فاقد پلاک با دو سرنشین به دنبال سرقت موبایل هستند.

وی تصریح کرد: سرانجام در میدان هفتم تیر این موتورسوار توسط یک واحد گشتی رؤیت شد و پس از تعقیب و گریز راکبان موتورسوار دستگیر شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: یکی از راکبان موتور با سلاح سرد (قمه) به سمت یکی از مأموران ما حمله کرد اما توسط مأموران پلیس این حمله ناکام ماند. نکته جالب اینجا است که قمه آغشته به خون بوده و همین موضوع سبب شده مأموران پلیس با دقت بیشتری این پرونده را مطالعه کنند.

محمدی با اشاره به اینکه سارقان جوانان 22 و 18 ساله هستند، گفت: متأسفانه هر دو متهم سابقه زندان را در کارنامه خود دارند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار