تبلیغات

چاقوکش فراری دماوند دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند خبر از دستگیری یک نفر از اوباش متواری در این شهرستان داد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ حسین فاضلی روز یکشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: طی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۰مبنی بر درگیری با سلاح سرد در مسکن مهر رودهن موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران پلیس امنیت شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: طی انجام تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم شناسایی شد که با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه متهم در باشگاه بدنسازی غیرمجاز خود در حال فعالیت بود که دستگیر و به پلیس امنیت انتقال یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند تصریح کرد: متهم با توجه به مدارک ارائه شده به بزه انتسابی اعتراف نمود و ضمن پلمپ باشگاه غیرمجاز بدنسازی، پرونده تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام گردید.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برخورد با افراد شرور و بر هم زنندگان نظم عمومی در اولویت‌های پلیس قرار دارد و کارکنان انتظامی شهرستان در برخورد با این گونه افراد از همه ابزارهای قانونی استفاده می‌کنند.

دستگیری سارق اماکن خصوصی و کشف ۱۳ فقره سرقت در دماوند

سرهنگ فاضلی در این رابطه افزود: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت اماکن خصوصی در سطح شهر آبسرد ، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس کلانتری ۱۳ آبسرد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی دماوند بیان داشت: در تحقیقات صورت گرفته توسط ماموران این فرماندهی با اقدامات پلیسی موفق شدند سارق مورد نظر را با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی تصریح کرد:در بازجویی بعمل آمده متهم بزه انتسابی خود را پذیرفته و به ۱۳ فقره سرقت از طریق تخریب درب اماکن خصوصی اعتراف کرده است.

سرهنگ فاضلی در پایان خاطرنشان کرد:متهم پس از تشکیل پرونده به همراه لوازم مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار