تبلیغات

صدور «حکم جلب» برای عضو شورای شهر کرمانشاه

دادستان کرمانشاه از صدور حکم جلب برای «سید میثم موسوی اجاق» عضو شورای شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش صبحانه،دادستان کرمانشاه از صدور حکم جلب برای «سید میثم موسوی اجاق» عضو شورای شهر کرمانشاه خبر داد.

شهرام کرمی در خصوص جزییات این خبر، اظهار داشت: پس از ماجرای درگیری لفظی پیش آمده بین خانواده «شهید یزدانفر» و آقای موسوی اجاق و رد و بدل شدن الفاظ و توهین‌های صورت گرفته و بنابر درخواست خانواده‌های شهدا و از نظر جنبه عمومی ماجرا، برای این عضو شورا احضاریه‌ای برای حضور در دادگاه صادر شد.

صدور «حکم جلب» برای عضو شورای شهر کرمانشاه

وی افزود: هرچند که همسر شهید یزدانفر نسبت به این عضو رضایت داده بودند، اما رفتار ایشان مورد اعتراض خانواده‌های معظم شهدا قرار گرفته بود، از این رو ما ایشان را احظار کردیم تا از کم و کیف و جزییات ماجرا مطلع و البته تذکر جدی نیز به ایشان بدهیم که متاسفانه تا این لحظه در درسترس ما نبوده است.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه هدف احظار ایشان کمک و تذکر بوده است، ادامه داد: بعد از اینکه این عضو به دادستانی مراجعه نداشتند برای وی حکم جلب صادر شده است؛ احظار ایشان هم به دلیل حفظ و حراست از شان و جایگاه شهدا و خانواده‌های آنان است.

کرمی با عنوان این نکته که هدف دستگاه قضا کمک به این فرد است، افزود: نیت اصلی ما کمک به این عضو شورای شهر است، چرا که شاکی اصلی هم رضایت دادند، لذا انتظار هست که نامبرده خود را به دادستانی معرفی نماید در غیر این صورت در هرجایی که رویت شود بنابر حکم قضایی صادر شده دستگیر خواهد شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار